Аудиодомофон Slim-U Білий з чорним

Ціна
580 грн
У разі заміни
600 грн
У разі монтажу
Безкоштовна доставка
Установка і обслуговування
Ціна актуальна для дійсних абонентів КАДК

Аудіотрубка — складова частина сучасної домофонної системи. Широке поширення пристрій одержав з самого появи на ринку системи контролю та управління доступом (СКУД), яка полягала і полягає сьогодні з:

  • панелі виклику;
  • зчитувача ключа доступу (картки), який може бути інтегрований в панель виклику;
  • переговорного пристрою з механічною або сенсорною (у відеодомофонів) клавішею відкриття замку;
  • електромагнітного або електромеханічного замка або засувки.

Одним з найцікавіших дизайнів, надійністю, відмінними експлуатаційними якостями володіє аудіотрубка Cyfral SLIM.

Опис Cyfral SLIM

Cyfral SLIM — аудіопереговорний пристрій, який забезпечує аудіозв'язок з відвідувачем, також за рішенням господарів приміщення дозволяє відкрити електрозамок і впустити гостя.

Трубка розміщується на спеціальній платформі, яка кріпиться накладним способом до стінки. Платформа дещо ширше трубки, її внутрішня частина пофарбована в чорний колір, зовнішня - в білий. Поверхня трубки - матова біла, що дозволяє не залишати відбитків долонь на ній.

Корпуси платформи і трубки виконані з якісного пластику, його складно розбити або іншим чином пошкодити, навіть після падіння пристрою на підлогу з висоти людського зросту.

Механічна кнопка відкриття замку розташована на лицьовій частині платформи, легкодоступна після зняття трубки. Її чітко видно - вона пофарбована в сірий колір.

На правому боці платформи знаходиться механічний трьохпозиційний перемикач гучності звуку виклику. Ви можете вибрати його значення «максимальний», «середній» і «відключений».

Cyfral SLIM працює в аудіодомофонах Cyfral, так само пристрій легко інтегрується в координатно-матричні системи таких виробників, як:

  • Vizit;
  • Eltis;
  • KC;
  • Метаком і ін.

Чому обирають і встановлюють Cyfral SLIM

Cyfral — добре знайома споживачеві марка. Аудіодомофони цього виробника встановлені в величезній кількості багатоквартирних будинків і на інших об'єктах, де для ідентифікації користувача досить голосового каналу зв'язку.

Cyfral SLIM - відмінний сучасний варіант пристрою, який ставиться на новому об'єкті, або замість застарілих моделей аудіотрубок.

Величезна конкурентна перевага Cyfral SLIM — низька вартість, яка є серйозним аргументом на масштабних об'єктах (багатоквартирні будинки, великі бізнес-центри і т.п.).

Хорошим рішенням є покупка і установка Cyfral SLIM для людей, яким не потрібні високотехнологічні, багатофункціональні відеодомофони.

Технічні характеристики

Габаритні розміри 185×75×34 мм
КолірБілий, чорний

Інше обладнання

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером