Аудіодомофон Smart-U Сірий

Ціна
580 грн
У разі заміни
600 грн
У разі монтажу
Безкоштовна доставка
Установка і обслуговування
Ціна актуальна для дійсних абонентів КАДК

В асортименті нашого інтернет-магазину є модель аудіодомофона Cyfral Smart-U, яка користується підвищенным попитом. Це вже своєрідна «ікона стилю» в середовищі аудіодомофонів. І є кілька причин, чому наші клієнти віддають перевагу саме цей аудиодомофон купити, причому відразу з установкою. Більш того, його купують не тільки для першої установки, але і для установки замість аудіодомофонів інших виробників, застарілих і не дуже.

Конструкція Smart-U

Пристрій являє собою переговорну трубку з базою. З'єднання з базою за допомогою проводу. База кріпиться на стіні накладним способом, і є нерухомою основою-кріпленням трубки, що висить вертикально. Горизонтальне розміщення швидше за все, можливо, однак в процесі користування домофоном горизонтальні площі (меблів, будь-яких підставок і т.п.) намагаються економити. Тим більше що трубка Сyfral Smart U дуже органічно виглядає на стіні завдяки:

  • ретельно підібраними виробником розмірами бази і трубки, довжині проводу;
  • красивому дизайну;
  • великій кількості кольорів корпусу і бази домофона;
  • надійному кріпленню бази до стіни, і трубки - до бази;
  • комфортної експлуатації - зняття трубки, повернення на базу, легкодоступні кнопки управління і т.п.

Як і будь-які інші моделі польського виробника, аудиодомофон Cyfral відрізняється відмінною якістю зв'язку. Звук чіткий, його гучність можна регулювати.

Повернемося до «кольорового» питання. На сьогодні актуальні білий, чорний, червоний, сірий, біло-сірий і червоно-сірий. Такої багатої «палітри» немає у інших домофонів. І це служить одним з аргументів на користь того, щоб цей аудиодомофон купити в Києві.

Чому Smart-U?

Ми не дарма на початку вказали, що ця абонентська трубка для домофона дуже популярна. Ось причини, чому наші покупці купують Smart-U:

  • трубка продається разом з послугою (за мінімальною ціною) заміни старої або установці. Причина - у вашому будинку вже може бути встановлена домофонна система, і при необхідності наш майстер інтегрує Smart-U в неї;
  • трубка легко вписується в дизайн завдяки своїм колірним рішенням;
  • у Smart-U є режим повноцінного відключення звуку виклику. Це не зниження до мінімальної гучності, коли виклик крізь сон все одно чути, а саме ПОВНЕ відключення!

Задати питання і придбати пристрій можна за телефоном 044 490 71 11.

* Ціна вказана для існуючих абонентів компанії.

Технічні характеристики

Габаритні розміри198×84×34 мм
КолірСірий

Інше обладнання

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером