Аудіодомофон Vizit УКП-12м

Ціна
500 грн
У разі заміни
550 грн
У разі монтажу
Безкоштовна доставка
Установка і обслуговування
Ціна актуальна для дійсних абонентів КАДК

Аудіодомофон Vizit УКП-12 – старша модель відомого на ринку пристрою УКП-7. У цій моделі збережено традиційно найкращі якості попередньої моделі, внесені деякі вдосконалення.

Принцип роботи

Vizit УКП-12 після встановлення не викликає складнощів в експлуатації. У нього відсутні додаткові опції. Які відповідають за виконання наступних дій:

  • виклик господаря приміщення;

  • голосове спілкування між відвідувачем та господарем;

  • віддалене відкриття електрозамку вхідних дверей.

Відвідувачу для спілкування із господарем достатньо на панелі виклику натиснути механічну кнопку. Господарю приміщення достатньо підняти переговорну трубку, переговорити із гостем. Якщо причина візиту виявиться вагомою, відкрити двері можна натисканням механічної кнопки на корпусі тримача трубки.

Про виклик, що надійшов, господар дізнається завдяки регульованому звуку виклику і світлової індикації (світлодіод на корпусі власника).

Конструкція

Купити Аудіодомофон Vizit УКП-12 можна у наступній конфігурації:

  • переговорна трубка;

  • настінний тримач з кнопкою відкриття електрозамка, ступінчастим регулятором звуку дзвінка, світловим індикатором дзвінка.

Переговорна трубка працює у складі комплектів домофонії Vizit серій M, N, SM, 300, 400. Інші варіанти встановлення можна обговорити з нашим менеджером. У будь-якому випадку вам запропонують сумісні з цією моделлю електромагнітні, електромеханічні замки та викличні аудіопанелі.

На аудіодомофон Vizit УКП-12 ціна не вдарить о сімейному бюджету.

Придбати аудіодомофон Vizit УКП-12 у Києві, з доставкою в інші міста України, можна зробивши замовлення на даній сторінці сайту. Або звернувшись за тел. +38 044 490 71 11.

Технічні характеристики

Габаритні розміри54×200×40 мм
КолірСірий, чорний

Інше обладнання

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером