Для ОСББ та керуючих багатоквартирними будинками

Ви створили ОСББ і тепер ви хочете професійних, відповідальних і дешевих постачальників послуг? Звертайтеся в Київську асоціацію домофонних компаній і забудьте про проблеми обслуговування домофонів в під'їздах вашого будинку.

1 липня 2016 року набув чинності Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», який визначив механізм управління багатоквартирними будинками, зробивши їх мешканців повноцінними власниками спільного майна, яке в них знаходиться. 

Ці законодавчі зміни надали можливість мешканцям самостійно приймати рішення щодо вибору компаній з надання послуг по обслуговуванню та утриманню багатоповерхових житлових будинків та прибудинкових територій.

Даний підхід значно поліпшує контроль співвласників багатоквартирного будинку за якістю отриманих ними вищенаведених послуг. При цьому зауважимо, що, як практика показує, скорочуються фінансові витрати по обслуговуванню будинку, від чого врешті-решт виграють мешканці, які отримають квитанції зі значно меншими сумами вартості послуг. 

Підкреслимо, що в загальній системі послуг з обслуговування будинку не останню роль відіграють послуги з обслуговування домофонних систем, які надають компанії нашої Асоціації. Якість і ефективність цих послуг сприяють забезпеченню оптимальної енергоефективності будинку, охорони майна, запобіганню його пошкодження або викрадання, також своєчасного попередження аварійних та інших нештатних ситуацій.

Чому саме ми?

На даний момент наша Асоціація включає в себе 6 компаній, кожна з яких працює на ринку установки домофонів в Києві більше 10 років. Об'єднання дозволило нам значно поліпшити якість і швидкість обслуговування:

  • Для подачі заявки на установку або ремонт домофона ви можете в будь-який час зателефонувати в наш єдиний Call-центр, який працює без вихідних, або залишити повідомлення на сайті.

  • Кваліфіковані фахівці максимально швидко нададуть вам необхідну інформаційну або технічну допомогу.

  • Мобільна сервісна бригада в найкоротші терміни виконає будь-який запит.

Ми маємо дозволи на надання послуг з встановлення, обслуговування та ремонту домофонів. Усі надані нами послуги детально прописані в договорі і виконуються в повному обсязі. 

Для зручності наших клієнтів на сайті doorphone.ua доступні онлайн-сервіси, що спрощують подачу заявок, отримання квитанцій і оплату послуг.

Такий комплексний підхід, який Ми пропонуємо, дозволить значно зменшити собівартість обслуговування будинку.

Cпеціальна пропозиція

Обмежений час у нас діє акція - недавно зареєстровані ОСББ можуть укласти з нами договір на обслуговування домофонів в Києві за пільговою ціною.

Скористайтеся нашою пропозицією прямо зараз і ви не тільки отримаєте якісний сервіс і професійне обслуговування, а й збережете гроші ваших мешканців!

Форма зворотнього зв'язку

Заповніть будь ласка форму і ми обов'язково з вами зв'яжемося

Ваше имя:*

Контактний телефон:*

Email:*

Повідомлення:*