Дворики, дитячі майданчики, стоянки

Ви з сусідами доклали максимум зусиль і привели, нарешті, в порядок прибудинкову територію - відремонтували доріжки, розбили клумби, обладнали автомобільну стоянку та дитячий майданчик, огородили двір парканом. Тепер ви задумалися, як уберегти її від вандалів, п'яних компаній та інших асоціальних осіб?

 

Київська асоціація домофонних компаній пропонує вам відмінні рішення для обмеження доступу та спостереження за подіями у дворі:

 

  1. Установка системи контролю доступу на хвіртку (ворота), наприклад, домофон або відеодомофон, пов'язаний з домофонної системою в під'їзді або з пультом у консьєржа. Мешканці будинку забезпечуються електронними ключами.

  2. Оснащення автоматичним шлагбаумом з дистанційним управлінням. Доступ на територію небажаних авто блокується, при цьому значно спрощується в'їзд своїх автомобілів в порівнянні з використанням воріт. Швидкий проїзд машин здійснюється за допомогою радіобрелком, магнітних карт або пультів.

  3. Обладнання дитячих майданчиків і стоянок системою відеоспостереження. Вона дозволяє в будь-який час подивитися на дитину, що гуляє на майданчику, або стоїть на стоянці автомобіль.

 

Ми можемо запропонувати ще безліч рішень для будь-яких задач по забезпеченню безпеки об'єктів колективного користування. Наші кваліфіковані фахівці підберуть оптимальний для вас варіант системи, як по функціоналу, так і за вартістю.

Ми встановлюємо тільки сертифіковане обладнання, яке відрізняється високою якістю і тривалим терміном служби. Наші системи обмеження та управління доступом зроблять ваше перебування на прибудинковій території більш безпечним, комфортним і спокійним.

Форма зворотнього зв'язку

Заповніть будь ласка форму і ми обов'язково з вами зв'яжемося

Ваше имя:*

Контактний телефон:*

Email:*

Повідомлення:*