Котедж, заміський будинок

Заміські будинки і котеджі, без систем безпеки, дуже легка і цінна здобич для домушників.

Господарі з'являються тут не часто, як правило на вихідні, канікули дітей, а може і відпустку. А є, що господарі живуть в заміських будинках і їздять у місто на роботу, навчання або у справах щодня. І в першому варіанті, і в другому у злодіїв є багато можливостей, щоб непомітно пробратися в житло, де є чим поживитися, поки господарів немає вдома.

Однак, як практика показує, якщо потенційні злодії помітять, що будинок обладнаний професійною системою безпеки, вони будуть обходити цей будинок стороною.

Висновок, чим краще Ви захищаєте своє житло, тим менше ризик того, що злодії стануть розглядати Ваш будинок в якості своєї здобичі.

На сьогодні на ринку систем безпеки застосовуються новітні технології для підвищення ефективності в збереження майна, житла та особистої безпеки. При цьому з додатковими можливостями.

Приміром, ви можете спостерігати з будь-якої точки світу, що відбувається у вас на заміській ділянці і в будинку.

Або черговий приклад, система охорони з функціями GSM. Тут несанкціонований прихід або злом фіксується і передається на 3-5 номерів мобільних телефонів, Вами наданих та закодованих в дану охоронну систему.

Витратна частина таких систем висока, монтаж проходить протягом дня, і при цьому високий ступінь надійності.

При цьому Ви не є заручником щомісячних платежів так сказати за охорону.

Так, існують багато систем як для безпеки, так і для комфортного проживання за містом і для того, щоб підібрати для Вас оптимальний варіант, фахівці виїдуть на місце розташування об'єкта, знімуть параметри, проконсультують, підберуть і складуть детальний кошторис.

 Наш об'єднаний центр інсталяції пропонує:

  • Системи відеоспостереження

  • Системи відео-охорони GSM

  • Бездротова сигналізація

  • Охоронна сигналізація

  • Пожежна сигналізація

  • Відеодомофонні системи

Ми докладемо всі свої зусилля і знання, щоб зробити Ваш будинок неприступною фортецею для зловмисників, а Ваше життя комфортним і безпечним.

Для консультації з технічним фахівцем - скористайтеся формою швидкого замовлення.

Форма зворотнього зв'язку

Заповніть будь ласка форму і ми обов'язково з вами зв'яжемося

Ваше имя:*

Контактний телефон:*

Email:*

Повідомлення:*