Майстерня по ремонту домофонів

Ремонт домофонного обладнання, істотно скорочує вартість його обслуговування.

Так вже склалося, що більшість працюючих на київському ринку домофонних компаній пропонують послугу з монтажу та обслуговування встановленого обладнання.

А як бути в разі виходу з ладу домофонного обладнання або ще гірше, виведеного з робочого стану обладнання при вандальних діях?

А ні як. Обслуговуючи компанії просто проводять заміну тієї чи іншої частини домофонного обладнання, що вийшла з ладу. Такий підхід суттєво призводить до подорожчання послуги для компанії, що в кінцевому підсумку лягає на плечі абонентів, які оплачують саме ці послуги з обслуговування.

На сьогоднішній день існують компанії та майстерні по ремонту електроніки, але вони не беруться за ремонт домофонного і охоронного обладнання, так як комплектуючи та програмні продукти для даного ремонту відсутні.

За сприянням Київської асоціації домофонних компаній з 01.01.2017 року, було створено майстерню з капітального ремонту та відновлення домофонного обладнання після вандальних дій. Майстерня має програмне забезпечення та комплектуючи в основному на всі моделі домофонного і охоронного обладнання встановленого і працюючого в Україні. Тепер не важливо, хто і коли встановив у вас в будинку або офісі домофон, сигналізацію, відеоспостереження, систему контролю доступу. Ваше обладнання вийшло з ладу - МИ ЙОГО ВІДРЕМОНТУЄМО!

Наявність майстерні капітального ремонту при сервісному центрі дозволяє нам виконувати ремонтні роботи будь-якої складності для широкого спектра охоронного обладнання: аудіо і відеодомофонів, елементів систем контролю доступу, дротової і бездротової сигналізації, аналогового або цифрового відеоспостереження. У ремонт приймаються пристрої більшості українських і зарубіжних виробників.

Наші ремонтні роботи включають в себе наступне:

1. Виявлення та усунення прихованих несправностей в ел.схемі домофона на стенді.

2. Відновлювальний ремонт блоку виклику після вандальних дій.

3. Усунення збоїв в програмному забезпеченні домофона.

4. Ремонт доводчиків, які “потекли”.

5. Заміна важелів доводчика.

6. Фарбування і реставрація панелі блоку виклику.

7. Капітальний ремонт дверей з фарбуванням на під'їзді будинку.

Послуга надається приватним користувачам, ОСББ, юридичним особам, а також компаніям,які обслуговують домофонні системи, але не маютьсвоєї ремонтної бази.

Ви можете провести демонтаж і доставку обладнання, яке вийшло з ладу, самостійно або викликати на об'єкт нашого майстра для визначення несправності і демонтажу. А після проведення ремонтних робіт в майстерні наші фахівці проведуть монтаж і пусконалагоджувальні роботи у встановлені терміни.

Ми маємо велику базу постачальників - виробників, так що якщо якесь із доставленого обладнання і не підлягає ремонту, ми завжди зможемо запропонувати вам адекватну заміну.

Щоб і надалі у вас не виникало проблем з встановленим обладнанням, ви зможете укласти з нами договір на постійне обслуговування.