Підключення відеодомофона

Прогрес не стоїть на місці, і ось вже на зміну аудіодомофонам приходять їх відео аналоги, що дозволяють не лише запитати : "Хто там"?, але і побачити це на власні очі.

У вас в під'їзді встановлена загальна домофонна система?

Ваш приватний будинок вже давно обладнаний аудіодомофоном

Не можете вирішити, чи треба вам міняти свою стареньку аудіотрубку на сучасний кольоровий відеодомофон?

Все просто - подумайте про свою безпеку!

Являючись, на сьогодні, наступним ступенем розвитку домофонних систем, відеодомофони набагато краще забезпечують безпеку, чим їх попередники. Адже вони дають можливість бачити гостей і приймати більш зважене рішення про відкриття вхідних дверей.

А ремонт та обслуговування відеоспостереження забезпечимо ми.

Вибери відповідний Видеодомофон і оформи заявку

Всі Відеодомофони

Детальніше »
Звернути»

 

Чим корисний відеодомофон?

Працює відеодомофон просто. Стандартний комплект складається з:

  • Панелі виклику з кнопкою дзвінка, динаміком і відеокамерою. Панель встановлюється біля входу, з неї гість подає сигнал про бажання увійти. Вбудована камера веде зйомку і передає зображення на екран домофона.

  • Монітори з екраном і переговорним пристроєм, який знаходиться всередині приміщення і дозволяє побачити, поговорити і віддалено відкрити двері відвідувачу.

Крім цього, багато моделей дозволяють додатково підключати:

  • панелі виклику,

  • відеокамери,

  • аудіотрубки,

  • датчики руху.

Створювати мережу з декількох відеодомофонів. Більшість має вбудовану пам'ять для запису зображення відвідувача під час дзвінка. Ультрасучасні пристрої можуть підключатися до телевізора, телефону, смартфону. У підсумку, на додаток до звичайних функцій контролю доступу, ви можете отримати систему внутрішнього зв'язку, відеоспостереження, охоронної сигналізації та ще безліч корисних можливостей для підвищення комфорту і безпеки життя.

Порядок установки відеодомофона

Можливість організації відеозв'язку залежить від обладнання, яке вже встановлено у вас на дверях. Найпростіше власникам приватних будинків, які вирішили встановити домофонну систему вперше, або хочуть замінити аудіо-домофон на відео. Ви вибираєте модель, наші майстри приїжджають, демонтують застаріле обладнання, встановлюють, підключають і налаштовують відеодомофон. Готово, можна користуватися!

Якщо ж ви живете в багатоквартирному будинку і у встановленій системі відеокамери немає, наші фахівці розберуться в ситуації і обов'язково запропонують вам альтернативний спосіб підключення відеодомофона.

В цілому, установка відеодомофона відбувається за наступною схемою:

  • ви робите замовлення по телефону або залишаєте заявку на сайті;

  • у зручний для вас час за вказаною адресою виїжджають фахівці з обраним обладнанням і потрібним інструментом;

  • після установки відеосистема підключається, настроюється і багаторазово перевіряється;

  • відеодомофон здається замовнику за актом з річною гарантією на обслуговування і ремонт.

Вартість установки відеодомофона

Звичайно ж, головним питанням залишається вартість установки відеодомофона. Тут визначальним фактором є ціна обладнання. І вона не настільки низька, як хотілося б. Але ціна на такі високотехнологічні пристрої і не може бути низькою, інакше виникають питання до їх якості. А ми пропонуємо своїм клієнтам апаратуру тільки найвищої якості від перевірених часом виробників.

Крім того, асортимент пропонованого нами обладнання досить широкий і ви завжди зможете підібрати варіант, який відповідає не тільки вашим потребам, але і фінансовим можливостям.

А ще, для нових клієнтів у нас передбачені знижки та акції, які дозволять вам встановити відеодомофон з додатковими функціями за ціною звичайного. Зробіть замовлення прямо зараз і дізнайтеся, як отримати максимальну знижку на установку і обслуговування відеодомофона.