Школи та садочки

Що може бути важливіше безпеки дітей? І як підвищити її там, де вони проводять багато часу без батьків - у дитячому садку чи школі?

Зверніться в Київську асоціацію домофонних компаній - довірте безпеку ваших дітей професіоналам.

Дитячий садочок

Найпростіший і надійний спосіб підвищити безпеку в дитячому саду, це установка домофона. Він дозволяє контролювати всі входи в установу, при цьому даючи можливість дистанційно відкривати їх для перевірених відвідувачів.

Підключення домофонної системи гарантує, що:

  • на територію не можуть потрапити випадкові люди або зловмисники,

  • діти самостійно не можуть вийти з території;

  • персонал безперешкодно проходить зі своїми електронними ключами;

  • батьки, телефонуючи безпосередньо в кімнату групи, легко отримують доступ.

Ще більш надійний варіант - установка відеодомофона. З таким обладнанням, охочого увійти відвідувача можна не тільки почути, але й побачити на екрані. У такому випадку, персонал, який знає в обличчя всіх, хто може прийти в групу за дітьми, гарантовано не пустить чужого, ким би він не назвався.

Встановлення та налаштування домофона нашою компанією відбувається легко і швидко. Що б не порушувати звичний режим життя дитячого садка, монтажні роботи проводяться в зручний час і строки, узгоджені з керівництвом закладу. Пропоноване устаткування та супутні товари відрізняються високою якістю і підбираються з урахуванням побажань замовника. 

Школа

Чим старше стають діти, тим з'являється більше приводів турбуватись про їхню безпеку. Тому охоронна система для навчальних закладів, це комплексне рішення з використанням найсучасніших технологій.

Пропонована нашою компанією система безпеки для школи може включати в себе:

  • Систему контролю з автоматичною реєстрацією точного часу приходу і уходу дитину зі школи і відправкою СМС на телефони батьків.

  • Відеоспостереження в класах, коридорах і особливо в «зонах напруги», де найчастіше відбуваються порушення порядку. Онлайн режим дозволить батькам побачити поведінку і активність своєї дитини в класі. А ведення запису дасть можливість відновити картину будь-якої події, яка сталася на території школи.

  • Систему сигналізації для попередження про несанкціоноване проникнення в приміщення в нічний час з відеофіксацією і автоматичним сповіщенням охоронця школи та чергової частини міліції.

Комплектація системи залежить від побажань і фінансових можливостей замовника. Все обладнання, яке встановлюється, відповідає технічним нормам, законодавству України і не представляє небезпеки для дітей. Монтаж системи відбувається у зручний для Вас час, не порушуючи навчальний процес. 

Форма зворотнього зв'язку

Заповніть будь ласка форму і ми обов'язково з вами зв'яжемося

Ваше имя:*

Контактний телефон:*

Email:*

Повідомлення:*