28.11.2017

Як умовити сусідів встановити домофон з новими дверима в під'їзді?

Послуги із благо-устрою й безпеки під'їзду дуже важливі для свідомих мешканців. Чистий під'їзд, де працюють лампочки, відсутність сторонніх - все це цілком досяжно. Однак досить часто сусідів бентежить вартість домофонів та вони відмовляються збирати гроші на установку.

Як же переконати їх погодитися?

Безпека

Розкажіть про переваги докладно. Хотіли б вони, щоб на сходових клітинах стало менше бруду, зі стін зникли написи? Чи потрібно звільнити будинок від підозрілих осіб? В першу чергу домофон забезпечить комфорт, чистоту і безпеку для мешканців та їх дітей. Так набагато легше контролювати доступ в будівлю. Безлічі злочинів можна було б…

13.03.2017

IP - домофонія. Найновіше і передове в домофонній індустрії.

Повсюдне впровадження інтернет-технологій змінює і доповнює функціонал звичних речей. Ця тенденція не оминула і системи безпеки. Один із прикладів - IP домофони.

Підключення таких пристроїв до локальної та глобальної мережі розширює їх можливості, надаючи контроль доступу з будь-якої точки світу.

Основний елемент IP відеодомофона — панель виклику

08.08.2016

У чому секрет довгострокової роботи домофонных систем?

Те, що конструкція домофонів розроблена для тривалої безперервної експлуатації, не скасовує необхідності проводити їх періодичне технічне обслуговування. Щоденне інтенсивне використання, вплив несприятливих погодних умов, неакуратне поводження і інші негативні чинники руйнівно діють на пристрій - починаються збої в роботі електромагнітних і механічних елементів, електроніки, програмного забезпечення.

Щоб з встановленим у вас обладнанням не виникало подібних проблем, укладіть договір на обслуговування домофонів з Київською асоціацією домофонних компаній.

 

Пакет наших послуг включає в себе:

  • профілактичні планові роботи

  • позапланове…

25.05.2016

Наші історії

 Абсолютно життєва історія.

Один з жителів 1-го поверху, вважаючи себе фахівцем-електриком, вирішив, що електроживлення встановленої в під'їзді домофонної системи, підключено до його квартири, і він оплачує використану електроенергію. Недовго думаючи, він відключив обладнання і закрив до нього доступ. Перед Новим Роком під'їзд залишився без тепла і спокою. Ніякі вмовляння сусідів не діяли. Жителі звернулися за допомогою в нашу домофонну компанію. Завдяки наполегливості нашому майстру вдалося домовитися і зустрітися з жителем 1-го поверху, спокійно і грамотно пояснити, як підключена і працює домофонная система. Аргументи кваліфікованого фахівця подіяли, недовірливий абонент надав доступ до обладнання, майстер все відремонтував. Жителі були вдячні доброзичливим і грамотним фахівцям домофонної компанії. І взагалі установка на під'їзд домофона була найкращою нашою ідеєю.

17.04.2016

Чи потрібно економити на договорі на технічне обслуговування?

Ось нам і встановили домофонну систему. Тепер наше парадне захищено від сторонніх осіб, а чистота і затишок в парадному буде залежати тепер тільки від нас, мешканців. Провели збори мешканців на предмет, чи потрібно нам технічне обслуговування домофонної системи. Здавалося таке просте питання, але воно розділило збори на два табори, прихильників і супротивників укладення Договору на обслуговування домофонної системи.

Тепер по порядку. Аргументи противників укладення Договору були вельми вагомі. Що може статися, запитували вони, адже домофонная система сучасна і нова, призначена для активної експлуатації. Всі основні вузли захищені та не мають відкритого доступу, а все обладнання знаходиться в закритому опалювальному приміщенні. Тим більше, і це був їхній головний аргумент, фірма-установник надала гарантію. У разі виходу з ладу системи всі ремонтні роботи по відновленню проводяться безкоштовно.

03.04.2016

ВВІЧЛИВІСТЬ - НОРМА ЖИТТЯ!

 

Щодня в єдиний Колл-центр Київської асоціації домофонних компаній з різних питань звертається велика кількість наших абонентів. Як правило це консультації: з питань установки аудіо та відео домофонів у багатоквартирних під'їздах, заявки на ремонт, а також питання по оплаті за технічне обслуговування.

Всі люди різні, зі своїм настроєм, питаннями, проблемами. Ми раді кожному дзвінку, як позитивному, так і негативному. Це вчить нас виправляти власні помилки і покращувати якість обслуговування.

Завдання наших операторів - грамотно проконсультувати клієнта, оформити заявку, надати всю необхідну інформацію і допомогти абоненту в вирішенні…

16.03.2016

СТОП шахрайству.

Дотримання законних прав та інтересів наших абонентів є одним із пріоритетів діяльності Київської асоціації домофонних компаній.

Жодне звернення або зауваження клієнта не залишається поза нашою увагою. На ряду з цим Ми постійно інформуємо наших абонентів, мешканців багатоквартирних будинків, утримуватись від придбання у сторонніх осіб будь-якого обладнання для домофонної системи, зокрема електронних ключів.

Враховуючи багаторічний досвід роботи у цій сфері ми, на жаль, маємо достатньо велику кількість випадків недобросовісної поведінки окремих осіб.

23.02.2016

Вхідні двері – спільна власність мешканців.Чи потрібно платити?

Конструктивне та правове обґрунтування. 

Для всіх знайомий вислів Станіславського: «театр починається з вішалки».., і якщо продовжити в тому дусі, то квартира багатоквартирного будинку починається з під'їзду. Буває, що пройти до своєї охайної оселі не так буває райдужно, бо неохайний під'їзд (сміття, павутиння, розмальовані стіни, напів темрява) доброму настрою не сприяє. Все частіше в різних містах нашої країни проводяться акції так приміром: «Чисте серце - чистий під'їзд» (Рівне), «Чистий під'їзд – чисте місто» (Тернопіль), де мешканці багатоквартирних будинків об'єднуються і наводять порядок в своєму під їзді. А тепер і саме головне даної статті, а з чого починається під'їзд ? А відповідь проста і актуальна .. З дверей. Бо двері під'їзду повинні бути працюючими,

04.12.2015

Відеодомофони — ваша безпека в ваших руках

Вперше в Україні у столиці Києві з'явилося підприємство, яке якісно і згідно загальноприйнятому стандарту, може убезпечити ваше житло і не тільки його!

Це Київська асоціація домофонних компаній.

Ми не тільки надаємо послуги з встановлення аудіо та відеодомофонів, але і гарантуємо якісне обслуговування цих систем безпеки. Докладніше про нашу діяльність можна дізнатися тут http://doorphone.ua/ua/about-ua/.