Безпека дітей та спокій батьків — домофон у дитячому садку

Дитячий садок нагадує оазис добра, радості, дитячої безпосередності та щирості. Хочеться знати, що тут завжди безпечно! Ми інформуємо співробітників дитячих дошкільних закладів про способи досягнення максимального рівня безпеки, і готові виконати всі роботи з монтажу та налаштування систем безпеки.

Навіщо потрібен домофон у дитячому садку

Це перше питання, яке ставлять в адміністрації садочка, батьки та й самі діти. Відповідь знаходиться в переліку небезпек і можливостях домофонії, сучасні моделі якої вже включають у свою конфігурацію підсистеми відеоспостереження, охоронно-тривожної сигналізації.

Системи безпеки у дитячому садку борються з такими випадками:

вихід дітей за межі території установи без дозволу вихователів;

прохід на територію та до приміщення установи сторонніх осіб;

перепустка батьків, співробітників, робітників, обслуговуючого персоналу та інших людей, яким надано право проходу, видано перепустку.

Але домофонні системи, як ми вже писали, набагато ширші за можливостями, ніж традиційні системи контролю та управління доступом (СКУД). Так, домофони обзавелися додатковими панелями виклику, камерами відеоспостереження ... Сучасні камери часто оснащують системами відеоаналітики. Зокрема, контролем перетину віртуальних ліній. При спроби проникнути в чужий садок, власник системи отримає попередження за допомогою push-up повідомлення на смартфон.

Стають доступними ці переваги для батьків після встановлення домофону.

Читачам, також хвилює питання «який домофон вибрати» , вони можуть знайти відповідь на нього самостійно або за допомогою нашого консультанта.

Який домофон вибрати

Ми пропонуємо на вибір декілька моделей від виробника домофонного обладнання ARNY. Популярність набула модель ARNY AVD-1060 2MPX WiFi. Серед переваг пристрою:

  • широкий кольоровий екран;
  • можливість підключення додаткової викличної відеопанелі, 2-3 камер відеоспостереження;
  • керування за допомогою програми на смартфоні з будь-якого місця;
  • квадратор (можливість одночасного перегляду зображення з усіх підключених відеокамер (в т.ч. вбудованих у викликові панелі));
  • функції відеоаналітики, такі як детекція руху та його автоматичний відеозапис і т.д.

Наступна модель відеодомофона дещо програє за функціоналом, зате виграє за ціною. Це ARNY AVD-730 2MPX WiFi. Модель оснащена меншим екраном (діагональ 7 дюймів), працює на базі іншої операційної системи, що наклало деякі обмеження на функціонал.

Відповісти на запитання, де замовити домофон легше за простий – звичайно ж у нас! Також фахівці нашої компанії проведуть монтаж пристрою, допоможуть укласти договір на обслуговування. Звертайтесь!

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером