Чому ми?

  • Єдині стандарти якісного обслуговування!
  • Єдиний Call-центр, який працює без вихідних!
  • Єдиний багатоканальний телефон 490-71-11 !

Попит знаходить пропозицію!
Домофони: Аудіо-Відео-Охорона

Київська асоціація домофонних компаній - спів дружність професіоналів, мета яких надати своїм клієнтам з Київського регіону послуги найвищої якості по встановленню та обслуговуванню домофонів, систем відеоспостереження та контролю доступу.

Ми створили базу постійних перевірених партнерів, що поставляють для наших покупців великий асортимент надійного обладнання. Його головним критерієм якості не є численні сертифікати, а тривалий термін безвідмовної служби.

Ми беремося за забезпечення безпеки об'єктів будь-якої складності. Хто б до нас не звернувся - голова ОСББ або власник заміського котеджу, директор дитячого саду або власник офісного центру, ми завжди докладаємо максимум зусиль, що б знайти оптимальне рішення для кожного замовника.

Наша команда - це експерти з унікальним досвідом роботи, які відмінно знають особливості і специфіку обладнання для безпеки. Вони постійно вдосконалюють свої знання, беруть участь у семінарах, тренінгах та галузевих виставках, знаходяться в курсі ринкових тенденцій. Тому споживачам пропонуються тільки найсучасніші рішення.

Ми уважно ставимося до думок клієнтів про нашу роботу. Відгуки допомагають нам постійно вдосконалювати свої послуги, розробляти нові сервіси та підвищувати якість обслуговування.

Зв'яжіться з нами зараз, і ваша безпека стане нашою турботою!