Установка і обслуговування домофонних охоронних систем
Підключитися
Ключі для домофону с гарантією і доставкою
Замовити ключі
Сервісний центр по ремонту домофонного обладнання
Потрібен ремонт

Високі стандарти якісного обслуговування

Сучасне і надійне охоронне обладнання

Об'єднаний колл-центр працює без вихідних

Безкоштовна консультація і оцінка вартості підключення

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Увага! Зміни в графіку роботи!Увага! Зміни в графіку роботи!

19.03.2020

Шановні АБОНЕНТИ і КЛІЄНТИ! У зв'язку з ситуацією, що склалася в Україні, зокрема в Києві, ми внесли наступні коригування в наш робочий режим: 1. Офіс, на період карантину, працює ...
Термінали IBOXТермінали IBOX

01.07.2019

На численні прохання наших абонентів ми розширили можливості по оплаті наших послуг. Тепер з 01 липня 2019 року біля вас є можливість оплатити наші послуги за допомогою терміналів ...
У продажу з'явилися нові ключі - брелоки.У продажу з'явилися нові ключі - брелоки.

05.04.2019

Ми врахували всі побажання наших клієнтів і розробили новий дизайн ключів для домофонів. Ви можете оформити заявку на сайті або замовити ключі за багатоканальними телефонами: 044 4...

Про компанію

Установка і обслуговування домофонів

Київська асоціація домофонних компаній - співдружність професіоналів, мета яких надати своїм клієнтам з Київського регіону послуги найвищої якості по встановленню та обслуговуванню домофонів, систем відеоспостереження та контролю доступу.

Ми створили базу постійних перевірених партнерів, що поставляють для наших покупців великий асортимент надійного обладнання. Його головним критерієм якості не є численні сертифікати, а тривалий термін безвідмовної служби.

Ми беремося за забезпечення безпеки обєктів будь-якої складності. Хто б до нас не звернувся - голова ОСББ або власник заміського котеджу, директор дитячого саду або власник офісного центру, ми завжди докладаємо максимум зусиль, що б знайти оптимальне рішення для кожного замовника.

Наша команда - це експерти з унікальним досвідом роботи, які відмінно знають особливості і специфіку обладнання для безпеки. Вони постійно вдосконалюють свої знання, беруть участь у семінарах, тренінгах та галузевих виставках, знаходяться в курсі ринкових тенденцій. Тому споживачам пропонуються тільки найсучасніші рішення.

Ми уважно ставимося до думок клієнтів про нашу роботу. Відгуки допомагають нам постійно вдосконалювати свої послуги, розробляти нові сервіси та підвищувати якість обслуговування.

Звяжіться з нами зараз, і ваша безпека стане нашою турботою!

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!