Хвіртки

Контрольований доступ на прибудинкову територію через хвіртку - те, що можна і потрібно зробити. Установка хвіртки - це тільки початок захисту території. Віддалене управління, надійність і красиве дизайнерське рішення – вимоги, що пред'являються до його організації. Установку замка на хвіртку і його інтеграцію в домофонну систему можна замовити прямо зараз - ці роботи якісно і без затримок виконує Київська асоціація домофонних компаній.

Відзначимо, що установка будь-якого типу систем сигналізації не скасовує того, що огорожа території (бетонний паркан, сітка «Рабиця», металеві щити, цегляні і т.п. споруди) має бути не тільки надійною. Її повинно бути чітко видно, щоб не перетинали люди, котрі не претендують на звання порушника.

Практика встановлення та обслуговування домофонних показує, що навіть установка огороджень на прибудинковій території «відлякує» потенційних порушників.

Чому потрібна установка хвіртки з домофоном?

Нагадаємо - домофон представляє собою «у відповідь» частину, за допомогою якої власник приміщення спілкується з гостем. На огорожі біля хвіртки встановлюється виклична панель з інтегрованим динаміком, мікрофоном, відеокамерою (відеодомофон) і зчитувачем ключа (тобто моделі зчитувачів, які ставляться окремо). На корпусі хвіртки встановлюється електромеханічний (або електромагнітний) замок, який відкривається дистанційно або звичайним ключем.

Про вартість матеріалів і робіт. Відзначимо, що вартість огорожі території може бути набагато вище, ніж домофон з установкою! Але скільки б не коштували матеріали, обладнання та роботи – їх вартість мізерна частина того сервісу безпеки, який вони надають.

Хвіртка - елемент вхідної групи, вона ж:

  • перешкода для бажаючих потрапити всередину периметра огорожі на дитячі майданчики та клумби вандалів, квартирних злодіїв, «збирачів» металобрухту і інших шукачів пригод;
  • перешкода для дітей, які можуть вискочити на дорогу;
  • перешкода для «сторонніх» тварин і т.п.

Хвіртки - пристрої, що служать при правильній установці десятиліттями. Створ хвіртки не допускає масового проходу (натовпом), тому при установці відеодомофона ви бачите кожну людину персонально, можете її розпізнати. Навіть якщо вас не було вдома - не біда, відеодомофон завдяки детектору руху зробить відеозапис гостя, який приходив під час вашої відсутності, «пробиває» обстановку злодія, простого роззяву.

Хвіртка з встановленим обладнанням віддаленого контролю доступу за допомогою відеодомофона - наша рекомендація. Чому не аудиодомофон, хоча і він успішно працює на величезній кількості об'єктів? Все просто - відеодомофон показує ВСІХ, хто входить, тоді як по аудіодомофону з вами може розмовляє одна людина, а за її спиною - хоч цілий полк міцних хлопців з битами і нечистою совістю.

Замовити установку хвіртки і домофонної системи: чому у нас?

Відразу відзначимо, що вартість послуг з встановлення та налаштування домофон може бути набагато менше, ніж вартість установки воріт і хвіртки.

Для замовлення послуг у нас є вагомі підстави:

  • установка проводиться з урахуванням динамічних навантажень - хвіртка постійно в русі, тому дроти для живлення і управління замком повинні бути захищені від перетирання і розриву. Наш досвідчений фахівець-установник врахує ці умови;
  • отримаєте якісно виконану роботу в строк, а також гарантійне і післягарантійне обслуговування;
  • оперативний ремонт і обслуговування.

Телефонуйте і замовляйте установку хвіртки зараз - ми на зв'язку!

Є питання або потрібна допомога?

Заповніть форму, щоб отримати консультацію та персональну пропозицію.

* Поля, обов'язкові для заповнення

Дякуємо, заявка відправлена

Ми скоро зв'яжемося з вами!

Чат с менеджером