Школи та садочки

Що може бути важливіше безпеки дітей? І як підвищити її там, де вони проводять багато часу без батьків — в дитячому садку або школі?

Зверніться до Київської асоціації домофонних компаній: довірте безпеку ваших дітей професіоналам.

Дитячий садок

Найпростіший і надійніший спосіб підвищити безпеку в дитячому садку, це установка домофона. Він дозволяє контролювати всі входи в установу, при цьому даючи можливість дистанційно відкривати їх для перевірених відвідувачів.

Підключення домофонної системи гарантує, що:

  • на територію не можуть потрапити випадкові люди або зловмисники;
  • діти самостійно не можуть вийти з території;
  • персонал безперешкодно проходить зі своїми електронними ключами;
  • батьки, телефонуючи безпосередньо в кімнату групи, легко отримують доступ.

Ще більш надійний варіант - установка відеодомофона. З таким обладнанням, відвідувача, що бажає увійти, можна не тільки почути, а й побачити на екрані. В такому випадку, персонал, який знає в обличчя всіх, хто може прийти в групу за дітьми, гарантовано не пустить чужого, ким би він не назвався.

Установка і налаштування домофона нашою компанією відбувається легко і швидко. Що б не порушувати звичний режим життя дитячого садка, монтажні роботи проводяться в зручний час і терміни, узгоджені з керівництвом закладу. Пропоноване обладнання та супутні товари відрізняються високою якістю і підбираються з урахуванням побажань замовника.

Школа

Чим старше стають діти, тим більше приводів турбуватися про їхню безпеку. Тому охоронна система для навчальних закладів, це комплексне рішення з використанням найсучасніших технологій.

Пропонована нашою компанією система безпеки для школи може включати в себе:

  • Систему контролю з автоматичною реєстрацією точного часу приходу і відходу дитини зі школи і відправкою СМС на телефони батьків.
  • Відеоспостереження в класах, коридорах і особливо в «зонах напруги», де найчастіше відбуваються порушення порядку. Онлайн режим дозволить батькам побачити поведінку і активність своєї дитини в класі. А ведення запису того, що відбувається дасть можливість відновити картину будь-якого пригоди, яка сталася на території школи.
  • Систему сигналізації для попередження про несанкціоноване проникнення в приміщення в нічний час з відеофіксацією і автоматичним сповіщенням охоронця школи і чергової частини міліції.

Комплектація системи залежить від побажань і фінансових можливостей замовника. Все встановлене обладнання відповідає технічним нормам і законодавству України, не представляє небезпеки для дітей. Монтаж системи проводиться в зручний час, не порушуючи навчальний процес.

Також у нас можна замовити систему безпеки в лікарню або іншу медичну установу

Всі послуги Київської асоціації домофонних компаній

Є питання або потрібна допомога?

Заповніть форму, щоб отримати консультацію та персональну пропозицію.

* Поля, обов'язкові для заповнення

Дякуємо, заявка відправлена

Ми скоро зв'яжемося з вами!

Чат с менеджером