Тільки найкраще обладнання для вашої безпеки

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!

Багаторічна безперебійна робота будь-якої охоронної системи безпосередньо залежить від якості обладнання, з якого вона складається. Саме тому до вибору апаратури для своїх клієнтів ми походимо з усією ретельністю.

За багато років роботи у сфері встановлення та обслуговування домофонів і систем відеоспостереження ми підібрали постачальників, які постійно підтверджують високу якість своєї продукції. На все обладнання, яке встановлюється, надаються сертифікати якості і гарантія від виробника.

Наші висококласні фахівці регулярно моніторять ринок технічних засобів безпеки і завжди в курсі останніх новинок, що б пропонувати клієнтам найсучасніші і якісні рішення. Вам залишається тільки визначитися із завданнями, які повинна буде виконувати система і прийнятною для вас вартістю комплекту обладнання.

Вибір домофонної системи

На сьогоднішній день домофон - це найпростіша система безпеки для контролю доступу до приватних володінь. Ними повсюдно замінюють застарілі дверні вічка і дзвінки. В цілому, домофони можна розділити на дві категорії: аудіодомофони і відеодомофони. Як видно з назви, основна їх відмінність в можливості побачити гостя, який хоче увійти.

Аудіодомофон - це більш бюджетний варіант, найчастіше використовується в багатоквартирних будинках для доступу в підїзд. У більшості випадків, це найпростіша трубка з кнопкою дистанційного відкривання замку, підключена до багатокористувацької панелі виклику. Функції обмежені можливістю відповісти на дзвінок відвідувача і віддалено відкрити двері.

Відеодомофон - наступний ступінь розвитку домофонних систем. По суті, він вже є невеликою системою відеоспостереження. За допомогою відеодомофона ви можете не тільки чути, але й бачити своїх гостей. А підключивши кілька додаткових відеокамер спостерігати не тільки за подіями біля вхідних дверей, але й на прилеглій території. Крім того, в сучасних моделях відеодомофонів є безліч додаткових функцій:

  • запис зображення відвідувача під час дзвінка;

  • обмін аудіоповідомленнями;

  • интерком-звязок;

  • підключення до телефонної лінії і смартфонам.

Установка відеодомофонів найбільше затребувана у власників заміських будинків, офісних приміщень і різних установ. Хоча, за індивідуальним замовленням такі пристрої можуть встановлюватися і в багатоквартирних будинках.

Купити домофон в Києві та області

Пропонуючи свої послуги по встановленню та обслуговуванню домофонів, ми даємо своїм клієнтам можливість самостійно вибирати з представленого асортименту обладнання, найбільш подхододящее за зовнішнім виглядом, функціоналу і ціною. А наші консультанти, які мають багаторічний досвід роботи в даній сфері, завжди розкажуть вам про особливості пропонованих пристроїв, щоб ви могли прийняти зважене рішення і зробити правильний вибір.

Чат с менеджером