Власникам котеджів, заміських будинків

Заміські будинки і котеджі без систем безпеки - легка здобич для зловмисників. Багато господарів не живуть в них постійно, а приїжджають на вихідні, у відпустку або на канікули. Ті ж, хто живе, часто їздять у місто на роботу, навчання або у справах кожен день. У таких випадках у злодіїв є відмінна можливість пробратися в житло і винести все цінне не боячись бути побаченими. Але на їх шляху стають такі системи захисту, як охоронна сигналізація для заміського будинку.

Якщо будинок обладнаний професійною системою безпеки, зробити крадіжку їм буде набагато важче. Охоронна система котеджу при несанкціонованому проникненні на територію відразу ж відправляє тривожні повідомлення на обрані номери мобільних телефонів. Система відеоспостереження дозволяє віддалено спостерігати і фіксувати те, що відбувається у вашому будинку. Так що більшість зловмисників навіть не розглядатимуть будинок з охоронною системою в якості своєї здобичі. А пожежна сигналізація в котеджі вчасно повідомить пожежних, у них буде час дістатися через всілякі автомобільні пробки до об'єкта пожежогасіння.


Київська асоціація домофонних компаній пропонує найефективніші рішення щодо забезпечення збереження вашого майна:

  • системи відеонагляду;
  • системи охорони з функціями GSM;
  • бездротову сигналізацію;
  • охоронну сигналізацію;
  • пожежну сигналізацію;
  • відеодомофонні системи.

Для того щоб підібрати для вас оптимальний варіант, фахівці виїдуть на місце, проведуть огляд, проконсультують, підберуть і складуть детальний кошторис. Вартість таких систем невисока, монтаж проходить протягом дня, а ступінь надійності на достатньому рівні. При цьому немає щомісячних платежів за охорону.

Робимо висновок - системи сигналізації для заміського будинку повинні бути встановлені, і навіть на стадії проектування будинку необхідно передбачити їх конфігурацію і навіть бренд!

Телефонуйте, відповімо на ваші запитання і допоможемо з вибором і встановленням обладнання. Завжди раді знати, що наш клієнт в безпеці!

У нас можна замовити установку відеоспостереження двориків, дитячих майданчиків, стоянок

Всі послуги Київської асоціації домофонних компаній

Є питання або потрібна допомога?

Заповніть форму, щоб отримати консультацію та персональну пропозицію.

* Поля, обов'язкові для заповнення

Дякуємо, заявка відправлена

Ми скоро зв'яжемося з вами!

Чат с менеджером