Підключення квартири в підключеному будинку

Підключення домофона в квартирі — свято, яке зобов'язане бути в будь-якому випадку, при будь-якій погоді. Цей пристрій дарує комфорт в спілкуванні з гостями і непроханими особами, а також забезпечує безпеку всіх членів сім'ї, особистого і громадського майна.

Існує ряд особливостей підключення квартири в Києві в уже підключеному будинку на обслуговування домофонної системи. З ними ми і познайомимо вас тут для того, щоб зробити цю подію легкою і швидкою!

Установка домофона в квартирі: порядок дій

Щоб організувати квартировласнику, квартирантам зручне дистанційне керування вхідними дверима під'їзду, фахівцям Київської асоціації домофонних компаній необхідно знати, чи укладений з представником мешканців (ОСББ) договір на обслуговування.

У разі позитивної відповіді підключення квартири в Києві в уже підключеному будинку на обслуговування пройде згідно з умовами договору. Зазвичай власник житла повинен зробити кілька попередніх дій, з якими йому при необхідності допоможуть наші фахівці. Для початку - оцінити умови експлуатації домофонної системи. Визначитися, чи буде встановлюватися аудиодомофон або ж відеодомофон. Відразу попередимо, що перший варіант для багатоповерхівки частіше підходить.

Так само ми допоможемо купити домофон для квартири, який буде радувати без винятку всіх її мешканців. Асортимент домофонів від нашої компанії більш ніж достатній для вибору на будь-який смак. Різноманітність функціоналу домофонів та їх дизайнерських рішень підійде для вимогливих клієнтів і впишеться в будь-який інтер'єр житла.

Ціна на установку домофона в разі наявності договору на обслуговування буде вказана консультантом в повній відповідності з умовами цього документа.

Установка трубки домофона в квартирі буде проведена швидко, в обумовлений з мешканцями час. Вартість робіт по монтажу обладнання, проведенню кабеля і приєднанню вашого пристрою до панелі виклику сплачується одноразово. Надалі ваш пристрій, система його зв'язку з електрозамком і панеллю виклику обслуговується за рахунок абонплати, яку ви щомісяця вносите як сплата за укладеним договором.

Зрозуміло, що навіть якщо немає договору обслуговування між Київською асоціацією домофонних компаній і вашим ОСББ, ніхто вам не відмовить у виконанні встановлення домофону в квартиру.

Переваги укладення договору на обслуговування

Даний документ надає жителям багатоповерхівки наступне:

  • терміновий ремонт обладнання домофонної системи;
  • виконання гарантійних і післягарантійних зобов'язань;
  • консультації з питань, пов'язаних з експлуатацією домофонів;
  • допомога при підборі домофонів, які повинні інтегруватися в уже існуючу в будинку домофонну систему;
  • знижена вартість на послуги домофонної компанії.

Користуйтеся кращим, живіть безпечно! Телефонуйте!

Є питання або потрібна допомога?

Заповніть форму, щоб отримати консультацію та персональну пропозицію.

* Поля, обов'язкові для заповнення

Дякуємо, заявка відправлена

Ми скоро зв'яжемося з вами!

Чат с менеджером