Відеоспостереження у школі

Навіщо потрібне відеоспостереження в школі і скільки воно коштує? Це найпопулярніше питання батьків до адміністрації та спеціалістів із систем охоронного телебачення.

Виникає він, коли е потреба знайти технічне рішення щодо підвищення рівня безпеки дітей та персоналу навчального закладу.

Ось кілька причин для посилення контролю за подіями у школі та поряд з нею:

  • буллінг (в Україні за цькування учасників освітнього процесу батьки винних несуть відповідальність згідно із законом про протидію буллінгу № 2657-VIII);
  • бійки, куріння, псування майна школи чи інших учнів;
  • неадекватна поведінка батьків, освітян, учнів;
  • проникнення до школи чи її територію сторонніх осіб;
  • перебування поруч із територією школи педофілів, торговців наркотиками та інших.

Як бачимо, підстав для відеоконтролю за подіями в українських школах більш ніж достатньо. І звичайний охоронець на вході з усім перерахованим не впорається.

Яке відеоспостереження потрібне школі

У школі та на її території багато зон, які потрібно контролювати. Зрозуміло, що камери відеоспостереження встановлюються всередині та зовні будівлі школи. Рекомендуємо їх встановлювати в наступних місцях:

  • центральний вхід, запасні та пожежні входи та виходи;
  • у коридорах;
  • біля бібліотеки, учительських, роздягалень, підсобних приміщень із матеріальними цінностями;
  • в «затишних» місцях (під сходовими маршами, зовні там, де збираються неповнолітні курці);
  • на стінах школи чи стовпах для контролю за периметром території.

Пропонуємо встановлювати мережеві (IP, вони ж цифрові) системи відеоспостереження з кількох камер та відеореєстратора. Такі пристрої дозволяють скоротити, наприклад, кількість відеокамер спостереження за рахунок вбудованої відеоаналітики. Так, можна не встановлювати відеокамеру під сходами. Достатньо скористатися функцією контролю перетину лінії у відеокамері, яка паралельно контролює весь коридор.

Ще одним важливим аргументом за цифрову систему відеоспостереження у школі є можливість перегляду батьками відео в режимі реалтайм та відеоархіву в додатках для смартфонів. Щоб знати правду про причину конфлікту дитини з однокласниками, контролювати її поведінку тощо. У школі стануть у нагоді камери та відеореєстратори з розпізнаванням осіб. Якщо ведеться картотека небажаних осіб біля шкіл, система відеоспостереження розпізнає таку особу та видасть попередження про її появу біля школи.

Можливості смарт-функцій та технічні характеристики відеообладнання характеризуються великою кількістю характеристик. Розібратися в яких самостійно без належного досвіду та навичок складно. Тому рекомендуємо звернутися до досвідчених фахівців нашої компанії за допомогою у проектуванні та встановленні відеоспостереження у школі.

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером