Заміна метало-пластикових дверей

Металопластикові двері в вашому під'їзді деформувалися, закриваються нещільно і не справляються зі своїми функціями? Що робити? Потрібна заміна дверей або можна відремонтувати старі? На жаль, це не рідкісна ситуація. Установка двері в під'їзді багатоквартирних будинків з металопластику означає установку свідомо конструктивно слабкої вхідної групи.
  • Вони не захищені від дій вандалів: злому, термічного/вогневого впливу, подряпин, відколів.
  • Уже через рік експлуатації відбувається їх перекіс з наступною деформацією дверного полотна. Це веде до протягів, холоду в під'їзді, обмерзання стулок дверей в зимовий час.
  • Деформацію неможливо усунути, потрібна заміна дверного полотна. А ще краще - заміна вхідних дверей в під'їзд.

Краще рішення в такому випадку - або передбачити заздалегідь проблеми металопластикових вхідних груп і замінити металопластикові двері на металеві зі склопакетом. За дизайном вони нічим не відрізняються від металопластикових, але більш надійні і довговічні.

Металеві двері в під'їзд: основні переваги

  1. Товщина металу, з якого виготовлено дверне полотно - 2 мм. Це гарантує захист від будь-яких дій вандалів, відсутність перекосів і деформацій.
  2. Спеціальний утеплювач всередині двері дозволяє зберегти комфортний мікроклімат в парадному і взимку, і влітку.

Київська асоціація домофонних компаній пропонує встановити двері в під'їзд металеві замість застарілих, ненадійних металопластикових. У нас власна виробнича база металоконструкцій. Ми відповідаємо за якість і надаємо 10 років гарантії на свої вироби.

Також ви можете замовити підключення квартири в підключеному будинку

Всі послуги Київської асоціації домофонних компаній

Є питання або потрібна допомога?

Заповніть форму, щоб отримати консультацію та персональну пропозицію.

* Поля, обов'язкові для заповнення

Дякуємо, заявка відправлена

Ми скоро зв'яжемося з вами!

Чат с менеджером