Відеодомофон Commax CDV-43K2

Ціна
2546 грн
Безкоштовна доставка
Установка і обслуговування
Ціна актуальна для дійсних абонентів КАДК

Домофон Commax – це бренд, історія, комфорт, ефективність та система безпеки в одному флаконі.

Звичайно ж, відеодомофон Commax СDV-43K2 поєднав все кращі, звичні і улюблені споживачами якості бренду. Розповімо докладніше про цей пристрій.

Конструкція

Корпус - важливий фактор, який впливає на ціну відеодомофона Commax. Його здатність протягом довгих років експлуатації залишатися в стані «як новий», і не втрачати тактильних якостей дорогого коштує. Користувачі звикають до відчуття трубки CDV-43К, яка лежить в долоні «як влита», моментально. Трубка і база виготовлені з міцного пластику білого кольору. Пластик з часом не «пересихає», завдяки чому елементи кріплення не руйнуються навіть при падінні апарату з невеликої висоти. Радіокомпоненти і плати пристрою не бовтаються всередині корпусів бази і трубки.

Домофон виглядає стильно. Його ультратонкий корпус органічно вписується в дизайн приміщення. Можливо, ви не знайдете в ньому рис хайтека, але відчуття надійності, впевненості він буде надавати вам весь термін експлуатації.

Домофон характеризується відмінним якісним звуком в переговорній трубці, 4,3-дюймовим кольоровим екраном (роздільна здатність 480х234 пікселів), на якому досить чітко видно відвідувача. «Допомагає» екрану видавати яскраве і чітке відеозображення LED-підсвітка.

На корпусі бази розміщені 4 сенсорні клавіші управління Soft Touch. Вони практично безвідмовні в порівнянні з механічними.

Купити відеодомофон Сommax CDV-43K2 означає стати власником і користувачем відмінного бюджетного інструменту захисту членів сім'ї або колег. Пристрій виконує наступні функції:

  • спілкування по двох каналах ідентифікації користувача (відео та аудіо);
  • дистанційне відкриття замку;
  • зв'язок з додатковим переговорним пристроєм (інтерком),
  • перегляд відеозображення з камери, яка розміщена на панелі виклику;
  • налаштування зручно здійснювати за допомогою OSD-меню.

Відзначимо, що переговорна трубка в цій моделі, а не Handsfree, дозволяє спілкуватися з гостем, не заважаючи при цьому іншим людям, які знаходяться в приміщенні.

Особливості

Установка відеодомофона Commax CDV-43K2 – накладна, настінна. Вертикальне розміщення безпечно для цієї моделі, переговорна трубка впевнено тримається на базі.

Підключення відеодомофона – 4-х дротове, що означає гарантовану можливість інтеграції з будь-якими моделями панелей виклику Commax.

Блок живлення - вбудований.

Домофон розрахований на підключення двох панелей виклику і одного додаткового монітора. Замість монітора можна підключити додатковий домофон, така система буде працювати як інтерком.

Домофон commax CDV-43R2 купити в Києві можна за тел. 044 490 71 11.

Технічні характеристики

СеріяЕКОНОМ
Розмір екрану4.3 дюйма
З трубкою або handsfreec трубкою
Тип панелі4-дротова
Формат відеосигналуCVBS
Роздільність відеосигналу960×576
Підключення панелей і камер2
Тип управліннясенсорні кнопки
Роздільність екрану480×234
Колір корпусубілий
Напруга живлення220В (вбудований БП)
Габаритні розміри168×159×28
OSD менює

Інше обладнання

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером