Безконтактні ключі RF

Ціна
100 грн
Безкоштовна доставка
Установка і обслуговування
Ціна актуальна для дійсних абонентів КАДК

У якості безконтактного ключа RF розуміють пристрої у вигляді карток (розміром з банківську), браслетів, брелоків і т.п. На цій сторінці представлені ключі RFID у вигляді зручних для носіння у зв'язці з іншими ключами брелоків-крапельок. Вони не рвуть гострими гранями кишені, сумки.

Такі ключі є безконтактними радіочастотними ідентифікаторами. Вони працюють у парі зі зчитувачем, який розміщують, як правило, біля панелі виклику домофонної системи.

Традиційно їх називають RFID-мітками, що англійською мовою звучить як radio-frequency identification. Що в перекладі означає «радіочастотна ідентифікація».

Сумісність безконтактних ключів RFID

Безконтактні ключі RF призначені для використання разом із домофонними системами торгових марок Vizit, ELTIS, Cyfral. Виробник представлених на сторінці RFID-ключів передбачив їхню сумісність з будь-якими безконтактними зчитувачами Proximity.

Конструкція та принцип роботи

Основні елементи конструкції ключа, що інтегровані в його мініатюрному привабливому та міцному пластмасовому корпусі:

  • вбудована антена;
  • інтегральна мікросхема, яка відповідає за зв'язок із зчитувачем.

Чіп мікросхеми містить мікросхему пам'яті, в якій знаходяться модулі програмування, модулятор, блок керування та ін. Обсяг пам'яті становить 8-256 байт.

У пам'ять записано індивідуальний номер ідентифікатора та код ключа. Також у пам'яті зберігається додаткова службова інформація.

У деяких моделях ключів у корпусі розміщують літієвий елемент живлення. Такий ключ називають активним. У пасивних безконтактних ключах відсутня батарея живлення, мікросхема працює при попаданні в електромагнітне поле зчитувача.

Зчитувач працює постійно, радіосигнал від нього потрапляє на антену ідентифікатора, варто наблизити його на певну відстань (пару сантиметрів) або притулити до поверхні зчитувача. Мікросхема при отриманні живлення «віддає» через антену ідентифікаційну інформацію на зчитувач протягом пари десятків мікросекунд.

Після ідентифікації ключа зчитувач передає команду на контролер замку, двері відкриваються.

Переваги та недоліки RFID ключів

До перших відносять:

  • належність до безконтактних систем ідентифікації;
  • точність та швидкість ідентифікації;
  • тривалий термін експлуатації (майже без обмежень).

Недоліком безконтактних RFID-ідентифікаторів вважають слабкий захист від сторонніх електромагнітних імпульсів та високу вартість (з урахуванням вартості зчитувачів). Зазначимо, що вартість ключа вважається бюджетною. Ціна зчитувача враховується один раз під час встановлення домофонії. Надалі замінити, перепрограмувати та купити ключ RF буде недорого.

Інше обладнання

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером