Ключі для домофонів

Безконтактні ключі RF
Безконтактні ключі RF
100 грн
Контактні ключі ТМ
Контактні ключі ТМ
100 грн
Ключ контактний ТМ Беркут
Ключ контактний ТМ Беркут
100 грн
Ключ контактний КТ-01 (3-х вивідний)
Ключ контактний КТ-01 (3-х вивідний)
150 грн

Домофон став тим пристроєм, який м'яко і непомітно увійшов в наше життя. Причому так глибоко, що навіть будучи в гостях, ми безпомилково визначаємо його наявність в будинку по звуку виклику. І починаємо відчувати себе якось незатишно, коли не видно на стіні звичної переговорної трубки аудиодомофону або екрана відеодомофона. Неможливо також уявити, що в нашій кишені відсутні ключі для домофона!

Так буває, що деякі люди ставлять домофони вперше. Або відбувається заміна цього пристрою. Або ж просто загубилися ключі, а запасних вже немає або взагалі не було. Що робити?

Якщо домофон є, а ключів — немає

Так буває... Вкрали, не спрацьовують і т.д. В першу чергу, не потрібно губитися. Ключ може бути в членів сім'ї, в сусідів, в офісі або вдома у голови вашого об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). Або можна натиснути кнопку на панелі і попросить відкрити двері сусідів. Якщо, звісно, у вас ще залишилися ключі від квартири, адже зазвичай пропадає вся зв'язка. Загалом, в квартиру ви потрапите.

Що робити далі? Купити ключі для домофона. Замовлення ви можете зробити в домофонної компанії, як наприклад, Київська асоціація домофонних компаній (КАДК). Це варто зробити, особливо якщо ця фірма обслуговує ваш ОСББ. Фахівці нададуть готовий ключ з кодами доступу, які гарантовано підійдуть до зчитувача у вашому під’їзді.

Другий варіант — зі зразком ключа доступу піти в будь-яку компанію або до «приватника», які зроблять копію. Гарантія працездатності ключа не надається. Правильні коди зберігаються в офісі компанії, яка обслуговує ваш будинок за договором.

Які ключі для домофона існують

Не будемо описувати раритетні пристрої, їх вже немає давно, і навіть теоретичні знання про них втратили будь-яку цінність.

Наприклад - оптичні. Або такий «ключ», як код доступу у вигляді послідовності 3-х цифр. Хто не відкривав замок з таким кодом, орієнтуючись на стерту поверхню кнопок?

Отже, добре знайомі нам такі ключі:

  • «таблетки». Це контактні пристрої стандарту Touch Memory, він же iButton. Їх «робочу» електронну частину поміщають в простий, але надійний корпус MicroCAN. З такими ключами працюють домофони Vizit, Cyfral, Метаком і т.д.
  • «крапельки». Це RFID-мітки в стильному і приємному на дотик пластиковому корпусі. Його «овал» не чіпляється в кишені, залишаючи одяг в цілості й схоронності. Чим зручна RFID-мітка, так це можливістю зчитування коду на відстані до 15 см. Є варіанти таких Proximity-ключів як EM-Marin і більш «свіжі» MiFare.

Є різні варіанти дизайнерського оформлення таких ключів. Колірна гамма корпусів, вбудовування ключів в браслети і т.п.

Придбати в Києві ключі для домофона за ціною, яка безпечна для вашого бюджету, можна у нас в КАДК.

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером