Відеодомофон Commax CDV-70H2

Ціна
4560 грн
Безкоштовна доставка
Установка і обслуговування
Ціна актуальна для дійсних абонентів КАДК

У лінійці моделей відеодомофонів Commax кожна являє собою унікальний пристрій, який максимально враховує вимоги «свого» користувача. Кому-то потрібен певний функціонал, комусь подобається певні розміри і якість матеріалу корпусу і т.д. На смак і колір, як відомо...

Домофон Commax CDV-70H2 — новинка, в якій ви для себе обов'язково знайдете ті особливості, за які будете цінувати цей пристрій довгі роки його експлуатації.

Функції та можливості Commax CDV-70H2

В першу чергу, ця модель може похвалитися діагоналлю в 7 дюймів, сенсорними кнопками управління, білим корпусом з якісного пластику.

Звичайно ж, найважливішими характеристиками екрану є не тільки діагональ 7", але і роздільна здатність 800×480 пікселів. При цьому, зображення чітко відрізняється на досить великій відстані і під гострим кутом огляду.

Формат відеосигналу, який відеодомофон отримує від панелі виклику – CVBS (аналоговий) з дозволом в 960×576 пікселів.

На відеодомофон Сommax СDV-70H2 ціна відноситься до сегменту економ-класу. Однак сам пристрій при установці на об'єкті (у вашій квартирі, офісі, в приватному будинку і т.д.) виглядає як відеодомофон вищого за престижністю рівня.

Підтверджує такий статус наявність OSD меню, за допомогою якого дуже зручно управляти налаштуваннями і роботою пристрою в цілому.

Особливості Commax CDV-70H2

Цікавою особливістю цього відеодомофона можна вважати можливість підключення до нього додаткової трубки Commax DP-4VHP.

На практиці це зручно тим, що можна організувати управління електрозамком в досить великому будинку (або офісі) з різних кімнат. Тобто основний домофонної блок може перебувати у вітальні, а аудіотрубка DP-4VHP — біля вхідних дверей або на кухні.

Купити в Києві з доставкою відеодомофон Commax DP-4VHP можна зробивши замовлення на цій сторінці, або по тел. 044 490 71 11.

Технічні характеристики

СеріяЕКОНОМ
Розмір екрану7 дюймів
З трубкою або Handsfreehandsfree
Тип панелі4-дротова
Формат відеосигналуCVBS
Роздільність відеосигналу960×576
Підключення панелей і камер2
Тип управліннясенсорні кнопки
Роздільність екрану800×480
Колір корпусубілий
Напруга живлення220В (вбудований БП)
Габаритні розміри180×180×32
OSD менює

Інше обладнання

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером