Лікарні та інші медичні установи

Лікарня - як правило, багатокорпусна установа, що розташована на досить великій території. У кожному корпусі є кілька вхідних дверей і поверхове розміщення відділень з обмеженим доступом. У такій ситуації обов'язковий контроль за переміщенням пацієнтів і відвідувачів. Для цього потрібен цілий штат охорони або система обмеження доступу. Самий простий і ефективний спосіб захисту звичайно ж технічний - тут допоможе установка домофона в лікарнях!

Як працює домофонная система?

Домофонна система включає в себе металеві двері, електромагнітний замок, гідравлічний доводчик, викличної блок і переговорні пристрої (аудиотрубки).

Двері виготовлені з високоякісної сталі з антикорозійним покриттям. Колір зовнішнього покриття можна підібрати під екстер'єр будівлі або зробити унікальним для кожного корпусу лікарні.

За допомогою гідравлічного доводчика двері завжди закривається повністю, плавно і безшумно, не турбуючи пацієнтів. Електромагнітний замок надійно утримує її закритою, а ущільнювач, прокладений по всьому периметру, зберігає тепло.

Закриті двері обмежує доступ «випадкових» людей. Кожна кнопка на викличної панелі відповідає відділенню. Відвідувачі спрямовуються саме туди, куди їм потрібно, а не блукають в позаурочний час по коридорах. Перебування пацієнтів в лікарні стає більш спокійним і безпечним, а робота персоналу - ефективною та якісною.

Наявність надійної системи безпеки в медичних установах це:

  • контрольований доступ відвідувачів в години прийому;
  • підвищення санітарно-епідеміологічного контролю в приміщеннях;
  • економія коштів на утримання штату охоронців.

Київська асоціація домофонних компаній пропонує найефективніші рішення щодо забезпечення контролю доступу до медичних установ.

У нас відмінна цінова політика - ціна на установку домофона традиційно доступна, дізнатися її на встановлення домофону на вашому об'єкті легко в спілкуванні з менеджером.

Щоб організувати для вас контроль доступу в лікарню, фахівці виїдуть на місце, оглянуть територію і запропонують варіанти установки аудіо- або відеодомофонів з оптимальним співвідношенням ціни і якості.

У нас можна замовити підключення багатоквартирного будинку, офісу

Всі послуги Київської асоціації домофонних компаній

Є питання або потрібна допомога?

Заповніть форму, щоб отримати консультацію та персональну пропозицію.

* Поля, обов'язкові для заповнення

Дякуємо, заявка відправлена

Ми скоро зв'яжемося з вами!

Чат с менеджером