Майстерня по ремонту домофонів

Ремонт домофонного і охоронного обладнання істотно скорочує вартість його обслуговування. Але більшість працюючих на київському ринку компаній просто замінюють частини, що вийшли з ладу, на нові. Так швидше і легше для компанії, але дорожче для користувачів, які уклали договори на обслуговування.

Щоб надавати якісні послуги за оптимальною ціною Київська асоціація домофонних компаній відкрила власну майстерню з капітального ремонту та відновлення домофонного обладнання. Майстерня має програмне забезпечення та комплектуючі для більшості моделей домофонного і охоронного обладнання, встановленого і працюючого в Україні. Не важливо, хто і коли встановив у вас в будинку або офісі домофон, сигналізацію, відеоспостереження, систему контролю доступу. Якщо ваше обладнання вийшло з ладу — ми його відремонтуємо!

Наявність майстерні капітального ремонту при сервісному центрі дозволяє нам виконувати ремонтні роботи будь-якої складності для широкого спектра охоронного обладнання: аудіо і відеодомофонів, елементів систем контролю доступу, дротової і бездротової сигналізації, аналогового або цифрового відеоспостереження. У ремонт приймаються пристрої більшості українських і зарубіжних виробників.

Ремонтні роботи включають в себе:

  • Виявлення та усунення прихованих несправностей в електронній схемі домофона на стенді.
  • Відновлювальний ремонт блоку виклику після вандальних дій.
  • Усунення збоїв в програмному забезпеченні домофона.
  • Ремонт доводчиків.
  • Заміна важелів доводчика.
  • Фарбування і реставрація панелі блоку виклику.
  • Капітальний ремонт дверей з фарбуванням на під'їзді будинку тощо.

Послуга надається приватним користувачам, ОСМБ, юридичним особам, компаніям які обслуговують домофонні системи, але не мають своєї ремонтної бази.

Ви можете провести демонтаж і доставку обладнання, що вийшло з ладу, самостійно або викликати на об'єкт нашого майстра. Після проведення ремонтних робіт наші фахівці проведуть монтаж і пусконалагоджувальні роботи у встановлені терміни.

Ми маємо велику базу постачальників-виробників. У разі якщо якесь із несправного обладнання дійсно не підлягає ремонту, ми завжди зможемо запропонувати вам адекватну заміну.

Щоб і надалі у вас не виникало проблем з встановленим обладнанням, ви зможете укласти з нами договір на постійне обслуговування.

Потрібна допомога?

Задайте нам питання за допомогою форми нижче.

* Поля, обов'язкові для заповнення

Дякуємо, повідомлення прийняте

Ми скоро зв'яжемося з вами!

Чат с менеджером