Дворики, дитячі майданчики, стоянки

Ви з сусідами доклали максимум зусиль і привели в порядок прибудинкову територію: відремонтували доріжки, розбили клумби, обладнали автомобільну стоянку і дитячий майданчик, огородили двір парканом. А тепер задумалися, як уберегтися від вандалів, п'яних компаній і асоціальних осіб?

Установка відеоспостереження

Спочатку згадуються такі способи захисту, як відеоспостереження. Безсумнівний плюс такої системи - можна контролювати навіть стан біля припаркованих автомобілів мешканців або гостей. Тим більше що сучасні моделі відеокамер оснащені функціями вбудованої відеоаналітики (визначення перетину віртуальної лінії, попадання в віртуальний периметр і т.п.).

Відеоспостереження на дитячому майданчику, наприклад, можна організувати як з відеоаналітікою, так і без її застосування. До послуг мешканців маса налаштувань в системах як з відеореєстратором, так і без нього, або навіть на базі IP відеодомофона або відеодомофона з WiFi модулем.

Як думаєте, чому вигідно? Вигідно в силу таких причин як:

  • перегляд подій у дворі і біля дверей в парадне в режимі реального часу і за минулий період;
  • можливість розпізнавання осіб, номерів авто;
  • застосування відеоаналітики (згадане вище перетин лінії, прохід/проїзд в периметр);
  • підключення виконавчих пристроїв. При тривозі спрацьовує світло-звукова сигналізація, наприклад.

У будь-якої конфігурації відеоспостереження установка, придбання обладнання коштує вкладених в нього коштів.

Якщо говорити про вартість, то роботи по монтажу в правильні місця і налаштування відеокамер, відеореєстратора незрівнянно малі по відношенню до вартості обладнання. Так, потрібні певні знання і досвід, інструмент, але при бажанні підготовчі роботи і «навішування», настройку «заліза». Установка відеоспостереження в Києві - послуга, яку надають маса компаній. Київська асоціація домофонних компаній також надає послугу установки. Крім того, наші фахівці допоможуть з підбором відеообладнання під вашу унікальну задачу.

Установка шлагбаума

У другу чергу згадується такий прийом, як встановити шлагбаум у дворі. До комплекту обладнання входять стійка шлагбаума, сам шлагбаум, пульт, ключі (електронні, радіобрелоки, карти). Необхідно перед придбанням цього пристрою контролю доступу продумати ряд речей:

  • визначити місце установки. Якщо з території є кілька виїздів, то установка шлагбаума на прибудинковій території може бути економічно недоцільна. Доведеться купувати кілька таких пристроїв;
  • необхідно подбати про достатню кількість ключів для всіх мешканців;
  • необхідно подбати про своєчасне обслуговування і ремонт шлагбаума. Укладіть договір з Київською асоціацією домофонних компаній, це гарантує працездатність пристрою протягом довгого часу.

Відзначимо, що на послугу установки шлагбаума ціна «не кусається», виконується робота досить швидко при наявності необхідного досвіду.

Установка домофона

Потрапити на закриту прибудинкову територію можна, звернувшись до мешканця за допомогою викличної панелі домофона. Гість натискає кнопку зв'язку з номером необхідної квартири, і після невеликого діалогу господар віддалено відкриває замок хвіртки.

Викличні панелі встановлюють і на парадних.

Останнім часом все більшої популярності набувають відеодомофони з викличними відеопанелями. Є пристрої і для багатоквартирних будинків.

Навіть на домофон на ворота ціна не дуже б'є по кишені одного домовласника, не кажучи вже про жителів багатоповерхівок. Останні можуть купувати панель виклику і роботи по установці вскладчину, а домофон, який встановлюється в квартирі, - кожен індивідуально. Так будуть враховані індивідуальні переваги.

Фахівці Київської асоціації домофонних компаній допоможуть підібрати і придбати домофонні комплекти, в яких ідеально сполучаються домофони і викличні панелі. Також при укладанні договору на обслуговування будуть підтримувати в працездатному стані обрану вами систему контролю і управління доступом!

Телефонуйте!

У нас ви можете замовити систему безпеки котеджу, заміського будинку

Всі послуги Київської асоціації домофонних компаній

Є питання або потрібна допомога?

Заповніть форму, щоб отримати консультацію та персональну пропозицію.

* Поля, обов'язкові для заповнення

Дякуємо, заявка відправлена

Ми скоро зв'яжемося з вами!

Чат с менеджером