Підключення відеодомофона

Прогрес не стоїть на місці, і ось уже на зміну аудіодомофонам прийшли їх відео аналоги, що дозволяють не тільки запитати: «Хто там?», а й побачити відвідувача. У вас в під'їзді встановлено загальну домофонну систему? Ваш приватний будинок все ще обладнаний аудіодомофоном? Не можете вирішити, чи потрібно вам змінювати свою стареньку аудіотрубку на сучасний кольоровий відеодомофон? Не наважуєтеся поглянути, яка ціна на підключення відеодомофона?

Все просто: подумайте про власну безпеку!

Домофони набагато краще забезпечують безпеку, ніж їх попередники, аудіодомофони, тому що дозволяють бачити гостей і приймати впевнене рішення про відкриття вхідних дверей.

А підключення відеодомофона забезпечимо ми!

Чим корисний відеодомофон?

Працює відеодомофон просто. Стандартний комплект складається з:

  • Панелі виклику з кнопкою дзвінка, динаміком і відеокамерою. Панель встановлюється біля входу, з неї гість подає сигнал про бажання увійти. Вбудована камера веде зйомку і передає зображення на екран домофона.
  • Монітору з екраном і переговорним пристроєм, який знаходиться всередині приміщення і дозволяє побачити, поговорити і віддалено відкрити двері відвідувачеві.

Підключення відеодомофона в квартирі нашим монтажником займає вкрай мало часу. Та й не тільки в квартирі. Чим «хорош» наш монтажник? Тим, що робить початкові налаштування системи домофонії і показує, як і що працює.

Багато моделей дозволяють додатково підключати:

  • панелі виклику,
  • відеокамери,
  • аудіотрубки,
  • датчики руху.

Рекомендуємо встановлювати додаткове обладнання, якщо ви зібралися замовляти підключення відеодомофона в приватному будинку. Особливість цього об'єкта - великі площі біля будинку, які потрібно ефективно контролювати. Додаткові камери, плюс детекция руху на кожному каналі відеозапису в відеодомофонах з розширеними можливостями - хороший інструмент убезпечення.
Популярно підключення відеодомофона до домофону у під’їзді.

Цікавий варіант - створити мережу з декількох відеодомофонів. Більшість має вбудовану пам'ять для запису зображення відвідувача під час дзвінка. Ультрасучасні пристрої можуть підключатися до телевізора, телефона, смартфона. У підсумку, на додаток до звичайних функцій контролю доступу, ви отримаєте систему внутрішнього зв'язку, відеоспостереження, охоронної сигналізації та ще безліч корисних можливостей для підвищення комфорту і безпеки життя.

Порядок установки відеодомофона

Можливість організації відеозв'язку залежить від обладнання, яке вже встановлено у вас на дверях. Найпростіше власникам приватних будинків, які вирішили встановити домофонну систему вперше або хочуть замінити аудіо-домофон на відео. Ви обираєте модель, наші майстри приїжджають, демонтують застаріле обладнання, встановлюють, підключають і налаштовують відеодомофон.
Готово, можна користуватися!

Якщо ж ви живете в багатоквартирному будинку і у встановленій системі відеокамери немає, наші фахівці розберуться в ситуації і обов'язково запропонують вам альтернативний спосіб підключення відеодомофона.

В цілому, установка відеодомофона відбувається за такою схемою:

  • ви робите замовлення по телефону або залишаєте заявку на сайті;
  • у зручний для вас час за вказаною адресою виїжджають фахівці з обраним обладнанням і потрібним інструментом;
  • після установки відеосистема підключається, налаштовується і багаторазово перевіряється;
  • відеодомофон здається замовнику за актом з річною гарантією на обслуговування і ремонт.

Вартість установки відеодомофона

Звичайно ж, головним питанням залишається вартість установки відеодомофона. Тут визначальним фактором є ціна обладнання. І вона не настільки низька, як хотілося б. Але ціна на такі високотехнологічні пристрої і не може бути низькою, інакше виникають питання до їх якості. А ми пропонуємо своїм клієнтам апаратуру тільки найвищої якості від перевірених часом виробників.

Крім того, асортимент пропонованого нами обладнання досить широкий і ви завжди зможете підібрати варіант, який відповідає не тільки вашим потребам, а й фінансовим можливостям. Врахуйте, що вартість підключення відеодомофона не так велика, як видається. Є маса нюансів підключення, які краще обговорити з консультантом по телефону.

А ще, для нових клієнтів у нас передбачені акції і знижки, які дозволять вам встановити відеореєстратор з додатковими функціями за ціною звичайного. Замовляйте прямо зараз і дізнайтеся, як отримати максимальну знижку на установку і обслуговування відеодомофона.

Є питання або потрібна допомога?

Заповніть форму, щоб отримати консультацію та персональну пропозицію.

* Поля, обов'язкові для заповнення

Дякуємо, заявка відправлена

Ми скоро зв'яжемося з вами!

Чат с менеджером