Підключення багатоквартирного будинку

Підключення домофона в багатоквартирному будинку має ряд особливостей в двох випадках: якщо будинок тільки зданий і не всі мешканці в'їхали, та будинок вже має історію життя. Київська асоціація домофонних компаній в своїй роботі враховує ці особливості, роблячи цим співпрацю з об'єднаннями мешканців і індивідуальними квартировласниками в багатоповерхівках вигідною і якісною.

Установка домофона в багатоквартирному будинку

Отже, перший варіант — домофон до здачі будинку в експлуатацію не був встановлений. Мешканці організувалися і вирішили обладнати свій будинок такою системою безпеки власними силами. В цьому випадку ми допомагаємо в підборі обладнання, придбанні, виконуємо офіційні умови гарантії. Відповідальність за монтаж і налаштування обладнання несуть самі мешканці.

Вкрай рідкісний варіант через відсутність кваліфікації, часу на монтаж у мешканців.

Другий варіант — в новобудові багатоквартирні домофони відсутні. Мешканці організувалися в ОСББ і готові укласти договір співпраці. Є випадки, коли мешканцям складно домовитися між собою. Тут ми готові поділитися досвідом, як все-таки досягти згоди. Частина його викладена в статті «Як вмовити сусідів встановити домофон з новими дверима в під'їзді?».

Досвід взаємодії з ОСББ показує, що найбільш ефективний «комплексний» договір:

  • ми здійснюємо установку домофона в багатоквартирному будинку в Києві;
  • договір укладається на послуги в усьому будинку;
  • ми також здійснюємо обслуговування обладнання.

Третій варіант — співпрацюємо з мешканцем, у якого існуючий домофон вийшов з якихось причин з ладу, не підлягає ремонту, і клієнт шукає, де купити домофон для багатоквартирного будинку такої ж моделі, як і у сусідів. На жаль, більшість пристрої, що остаточно вийшли з ладу вже зняті з виробництва. Тому наші послуги включають в себе пошук аналогічної, але більш нової моделі.

Установка багатоквартирного домофона і її ціна: чому у нас вигідно?

Нагадаємо — Київська асоціація домофонних компаній існує більше 10 років, включає в себе 6 компаній. Є кваліфікація, досвід, асортимент. Виходячи з цього, факторів вигідного співробітництва у нас кілька:

  • наявність кадрів. Погодьтеся, робити самостійно встановлення домофону в під'їзд за ціною «забезкоштовно» власними силами — накладно по нервах і часу. Відсутні звичайно і знання інженерно-технічної частини будинку. Штробити 15 поверхів для укладання кабелю, потім місце укладання штукатурити і красиво зафарбувати складно самостійно. А коли необхідно установку зробити швидко — взагалі нереально домогтися якості монтажу і налаштування;
  • відмінний вибір домофонів, панелей виклику, зчитувачів ключів;
  • можливість зробити заміну ключів, що вийшли з ладу;
  • можливість укласти договір на установку і обслуговування домофону;
  • ціни. Ціни, які радують;
  • знання. Величезний досвід, яким ми готові ділитися з мешканцями: які домофони вибирати, де їх зручно ставити, як користуватися наростаючою з кожною новою моделлю кількістю функцій і т.п.

Робіть життя безпечніше! Звертайтеся!

Заявка на підключення

Заповніть форму, щоб отримати пропозицію по установці домофонної системи.

* Поля, обов'язкові для заповнення

грн з кожної квартири

— попередня вартість установки домофонної системи у вашому під'їзді.

Вартість розрахована для стандартних дверей розміром до 3 кв. м. Ціна установки може змінюватися (дверний отвір більше стандарту, двері з віконцем і ін.)

Точну стимуляцію підключення назве консультант після обробки вашої заявки.

Дякуємо, заявка відправлена

Ми скоро зв'яжемося з вами!

Чат с менеджером