IP-домофон. Найновіше і передове в домофонної індустрії.

Повсюдне впровадження інтернет-технологій змінює і доповнює функціонал звичних речей. Ця тенденція не оминула і системи безпеки. Один із прикладів - IP домофони.

Підключення таких пристроїв до локальної та глобальної мережі розширює їх можливості, надаючи контроль доступу з будь-якої точки світу.

Основний елемент IP відеодомофона — панель виклику, оснащена IP-відеокамерою, мікрофоном, динаміком, кнопками виклику або клавіатурою. Нерідко вона доповнена зчитувачем для RFID-карт або інших елементів ідентифікації. Клієнтським терміналом IP-домофона може виступати будь-який пристрій з постійним виходом в мережу: смартфон, планшет, комп'ютер або стаціонарна панель з сенсорним екраном. Через них буде здійснюватися настройка домофона і управління його функціями.

  • Одна IP-панель здатна обслуговувати безліч абонентів. Якщо сусіди нададуть один одному доступ до відеоданих своїх панелей, можна сформувати загальну систему відеоспостереження. При підключенні такої мережі до єдиного центру управління створюється консьєрж-служба.

  • IP-домофони також можуть виконувати функції "Розумного будинку», до них підключаються охоронні і пожежні датчики, додаткові IP-відеокамери. При цьому зберігання даних може бути організовано на віддаленому сервері.

Суттєва перевага - щоб встановити IP-домофон в підїзд або приватний будинок, не потрібно прокладка безлічі додаткових проводів. Для підключення до мережі використовується існуючий кабель інтернет-провайдера або Wi-Fi роутер.

Єдина перешкода, що заважає без роздумів купити IP-домофон - ціна. Так, вартість подібного обладнання вище, ніж у звичайних видеодомофонов. Але одержувані вигоди від використання з лишком перекривають переплату. Не варто економити на безпеці, використовуйте останні технологічні досягнення для організації найбільш ефективної системи.

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером