Як правильно користуватися відеодомофоном

Правила користування відеодомофоном, як і будь-яким іншим побутовим пристроєм, зазвичай викладені в доданій до комплекту поставки інструкції. В інтернеті можна знайти і її розширену версію, що корисно для тих випадків, коли питання експлуатації виникають вже при першому ознайомленні з цим пристроєм.

Домофон будь-якого типу (аудіо, відео) – пристрій, призначений для організації віддаленого спілкування з відвідувачем, дистанційного відкриття дверей. Ці основні функції не викликають проблем при освоєнні, і як користуватись відеодомофоном із квартири питань не виникає. Стандартний набір дій такий:

відвідувач натискає кнопку дзвінка на відеопанелі біля під'їзду;

господар квартири чує виклик та бачить на екрані домофона відвідувача;

господар натискає кнопку зв'язку (більшість відеодомофонів hands-free, із сенсорними або механічними кнопками) та з'ясовує мету приходу гостя;

господар приймає рішення про марність візиту, тоді натискає ще раз кнопку виклику, щоб припинити спілкування з гостем;

господар вирішує відкрити двері і впустити гостя, тоді натискає кнопку відкриття дверей.

Розширені правила експлуатації відеодомофону

Наведені вище сценарії поводження з відеодомофон значно розширюються, тому що відеодомофони мають розширений функціонал. На відміну від традиційних домофонних систем.

Додатковими можливостями відеодомофонії є:

підключення додаткових відеокамер, панелей, виконавчих пристроїв;

вбудована відеоаналітика (Детекція руху);

збереження відео та фото гостей, які приходили за відсутності господарів;

керування через смартфон і т.д.

Тому до «стандартних» правил користування пристроєм додаються також посібники з налаштування та експлуатації додаткових функцій. Всі дії виконуються за допомогою адміністративного та програмного інтерфейсу користувача на відеодомофоні. Всі і деякі адміністративні опції доступні для управління в додатку на смартфоні.

Де замовити підключення відеодомофона, отримати повні знання щодо його експлуатації – на ці запитання отримуйте відповіді, звернувшись до нашого консультанта.

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером