Як умовити сусідів встановити домофон з новими дверима в під'їзді?

Послуги із благоустрою й безпеки під'їзду дуже важливі для свідомих мешканців. Чистий під'їзд, де працюють лампочки, відсутність сторонніх - все це цілком досяжно. Однак досить часто сусідів бентежить вартість домофонів та вони відмовляються збирати гроші на установку.

Як же переконати їх погодитися?

Безпека

Розкажіть про переваги докладно. Хотіли б вони, щоб на сходових клітинах стало менше бруду, зі стін зникли написи? Чи потрібно звільнити будинок від підозрілих осіб? В першу чергу домофон забезпечить комфорт, чистоту і безпеку для мешканців та їх дітей. Так набагато легше контролювати доступ в будівлю. Безлічі злочинів можна було б запобігти, якби раніше існувала можливість обмежити доступ до житлових будинків.

Сучасні технології

Домофони з електронними замками важко зламати, а ключ неможливо підробити. Це сучасне рішення для тих, хто не боїться йти в ногу з часом і змінюватися в кращий бік. Можна опиратися прогресу, однак це не змінить того, що сучасні технології будуть впроваджуватися.

Позитивний досвід

Все більше і більше будинків встановлюють домофони. Розкажіть про досвід інших мешканців, бажано залучити кого-то, хто може розповісти про досвід використання домофона в багатоквартирному будинку особисто.

Економія

Не полінуйтеся підрахувати:

  • вартість послуг прибиральниці (або витрати на миючі засоби, якщо мешканці самі прибирають під'їзд),

  • фарбування списаних стін,

  • ціну заміни розбитих і викручених лампочок,

  • ремонт зіпсованих кнопок у ліфті та інші витрати.

Потім порівняйте їх з абонентською платою за домофон. Так мешканці переконаються, що плата за комфорт відносно невисока.

Обслуговування

Оплата за обслуговування ділиться на всі квартири в будинку, тому не надто обтяжлива. У будь-якому випадку, вигоди від встановлення домофону переважують. Обслуговування включає в себе не тільки ремонт в разі необхідності, але і профілактичні планові щоквартальні огляди встановленого обладнання.

Необов'язково переконувати всіх

Досить згоди 2/3 мешканців будинку. Якщо людина відмовляється платити за установку, в його квартирі просто не стануть встановлювати переговорний пристрій, і тоді вона не зможе відкривати гостям двері подїзду за допомогою кнопки на домофоні.

В екстрених випадках

Якщо деякі мешканці налаштовані агресивно і погрожують судом, можна показати їм відповідну сторінку в Житловому кодексі. Швидше за все, проти рішення буде лише кілька людей, а домофон встановлюють за згодою 2/3 сусідів. Якщо ж мешканці захочуть перешкодити встановленню або зламати пристрій, варто попередити про відповідальність за хуліганство і псування майна.

Після того, як всі хвилювання вляжуться, варто вибрати якісний домофон. Найкраще замовити домофон у перевіреної, надійної фірми (компанії, що спеціалізується на установках даного сегмента і його подальшого супроводу). Ціна на домофони на нашому сайті доступна більшості покупців.

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером