Переваги безконтактних кнопок виходу

Перш, ніж перерахувати переваги цих пристроїв перед звичайними кнопками виходу натискної дії, розберемося, що ж це за кнопки.

Що таке безконтактна кнопка

Сьогодні це елемент системи контролю та управління доступом в приміщення самого різного призначення. Що в офісі, що в під'їзді багатоквартирного будинку, в самих різних кліматичних умовах ця кнопка працює чітко впродовж багатьох років. Перш ніж запускати її у виробництво і продаж, виробники перевірили на практиці її надійність, відмінні показники напрацювання на відмову, зробили гідний дизайн, переконалися в тому, що користувачі зможуть її розглянути навіть в темряві, нею буде зручно користуватися…. В результаті чого неякісних безконтактних кнопок немає. Просто немає. Хто б що не говорив - брешуть! Саме тому ми пропонуємо установку безконтактної кнопки в вихідний групі на вашому об'єкті.

Фізично така кнопка є невеликим круглим пластиковим або металевим корпусом, який подає сигнал відкриття дверей при піднесенні до нього руки. Кнопка спрацьовує на тепло тіла людини. На корпусі кнопки присутня піктограма виходу, світлова індикація стану пристрою.

Переваги безконтактної кнопки виходу

Відзначимо, що завдяки переліку переваг цього «девайса», він стає швидко популярним, його продажи зростають не тільки в нашому інтернет-магазині. Відмінні робочі характеристики, комфорт експлуатації і сучасний дизайн - це основні відгуки на цей пристрій від наших клієнтів.

Позитивні відгуки про кнопку «зачастили» під час епідемії коронавируса COVID-19, оскільки вона передбачає відсутність торкань, а значить і передачу вірусу контактним шляхом.

Отже, перелік переваг безконтактної кнопки перед кнопками натискної дії, всілякими дверними ручками, клавіатурами електрозамків і т.п. пристроїв:

  • швидке відкриття дверей;
  • відсутність контакту (вже згадане відсутність передачі мікробів);
  • чітко помітна підсвічування практично всіх моделей кнопок, яка не «згасає» з часом;
  • світлова індикація положення двері відкрито/закрито;
  • відсутність рухомих елементів, що значно збільшує термін експлуатації;
  • стильний дизайн, велика кількість моделей різних виробників.

Вирішили дізнатися ціну і скільки коштує встановити безконтактну кнопку в вашому, індивідуальному випадку?

Телефонуйте 044 490 7111!

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером