Несправності домофона - Що потрібно знати?

В быту популярно утверждение, что чем сложнее устройство, тем сложней и чаще он ломается. Мы готовы поспорить с ним. Дело в том, что технологии, элементная база, типы существующих устройств для современной промышленности и при развитых инструментах проектирования не сложнее, чем для пращуров колесо телеги. Однако согласимся с тем, что неприятности случаются, и знание причин неполадок позволяет их предотвратить или отдалить по времени. Если они неизбежны

Основні несправності домофонів

Найчастіше ремонтувати доводиться пристрої у багатоквартирних будинках. Там більш серйозне навантаження на панель виклику, ці системи характеризуються великим зносом. Втім, і в приватних будинках трапляється ... Ось перелік найчастіших поломок:

  • відсутність сигналу виклику у квартирі;
  • тихий сигнал дзвінка;
  • відсутність зображення на екрані відеодомофона, двосторонній канал аудіозв'язку працює;
  • електромагнітний або електромеханічний замок не відкривається після того, як до зчитувача був доданий ключ (таблетка RFID-мітки, картка);
  • замок не відкривається після активації натискної чи безконтактної кнопки виходу;
  • відсутнє електроживлення на панелі виклику або відеодомофоні і т.д.

Звичайно, є безліч «індивідуальних» несправностей, таких як обрив кріпильних елементів, відсутність відеозображення від однієї з додаткових камер… Перелік буде занадто великий, і в кожному з таких випадків пошук та усунення несправності займає багато часу.

Часто користувачі повідомляють, що відеовідомофон просто не працює без вказівки явних ознак непрацездатності. Тоді ребром стає питання, як виявити поломку домофону.

Основні причини поломок

Незважаючи на відносну складність пристроїв домофонії, їх електронні компоненти (плати, процесори, блоки пам'яті тощо) рідко виходять з ладу. Основна причина їх відмови - подача підвищеної напруги на прилад, істотне зниження частоти струму, внаслідок чого "горить" блок живлення.

Основними причинами несправностей домофонної системи у багатоквартирному чи приватному будинку, офісі є:

  • ушкодження кабелів зв'язку, електроживлення;
  • відсутність надійного з'єднання шлейфів підключення викличних панелей та додаткового обладнання (відеокамер, виконавчих пристроїв);
  • відмова у роботі електронних компонентів – мікропроцесорів, резисторів, конденсаторів тощо;
  • збій у програмному забезпеченні.

Деякі несправності можна «вилікувати» самостійно. А за заміною чи перепрошивкою процесора варто звернутись до домофонної компанії. Частково, ця пропозиція є відповіддю на питання, як продовжити термін служби домофону чи усунути несправність? Наші інженери, установники завжди нададуть рекомендації, як це зробити.

Звертайтесь!

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером