Практичні поради щодо вибору аудіодомофону

Аудіодомофон залишається надійним засобом зв'язку з відвідувачем по одному каналу та пристроєм дистанційного відкриття дверей. При цьому сфера застосування цього пристрою не змінюється десятками років - це багатоквартирні під'їзди будинків, приватних володінь і т.д. При цьому аудіодомофон виграє в ціні, що є в багатьох випадках, коли немає більш серйозних завдань, ніж зв'язок із гостем, визначальним фактором придбання.

Купити аудіодомофон часто віддають перевагу ОСББ, адже конкуруюча з ним цифрова домофонія коштує набагато дорожче. Втім, крім ціни є ще ряд факторів, коли аудіодомофони конкурують між собою.

Критерії вибору аудіодомофону

Перелік, що враховувати при виборі аудіодомофону потрібно обов'язково:

  • наявність дуплексного зв'язку;
  • підсвічування кнопки виклику на панелі виклику в темний час доби;
  • антивандальний корпус панелі виклику, міцність кнопок;
  • можливість підключення електромагнітного або електромеханічного замку (нормально відкритий, нормально закритий тощо);
  • кількість абонентів, що підключаються;
  • можливість інтеграції до домофонної системи будинку або будівлі абонентських трубок різних виробників і т.д.

Найкращі моделі аудіодомофонів на момент вибору готові підказати наші консультанти.

Практичні рекомендації щодо вибору пристроїв аудіодомофонії, де купити аудіодомофон базуються на особливостях об'єктів, де вони будуть встановлені.

Як завжди, починають вибір із оцінки технічних характеристик пристроїв. Наприклад, від особливостей криміногенної ситуації в районі розташування об'єкта залежить, металевий антивандальний корпус у панелі виклику буде, або можна вибрати модель з пластиковим корпусом і кнопками. Від того, людина з яким віком користуватиметься аудіотрубкою, залежить, чи буде на трубці світлова сигналізація виклику присутня чи ні.

На наступному етапі варто звернути увагу на бренд аудіодомофону. Наприклад, можна сміливо купувати домофонні системи COMMAX, VIZIT. Ці виробники не поставляють на ринок неякісні вироби.

На третьому етапі слід визначитися з бюджетом на купівлю домофонії. Ціна на аудіодомофони приблизно однакова. Однак підвищена вартість аудіодомофону часто є непрямою ознакою його якості.

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером