Переваги металопластикових дверей у під'їзді

Важко собі уявити вхід до під'їзду багатоквартирного будинку без дверей. Або навіть кількох дверей, коли перед під'їздом збудовано прибудове-приміщення для консьєржа.

Щоправда, у більшості ОСББ ці кімнати вже порожні, бо мешканці кілька років як почали відмовлятися від послуг консьєржів, бо останні не можуть забезпечити ефективну організацію доступу до житла. Дедалі більше членів ОСББ почали покладатися на домофонні системи та на фортецю вхідних дверей у під'їзд.

Які бувають металопластикові двері

Металопластикові двері можна часто побачити на вході до багатоповерхівки. Ці моделі перемогли старі дерев'яні, прості пластикові двері, китайські двері з полотнами з жерсті, і сьогодні успішно конкурують з повністю металевими зразками.

Розрізняють такі види дверей:

  • одностулкові;
  • двостулкові;
  • що відкриваються назовні;
  • що відкриваються всередину.

Ця класифікація справедлива для під'їзних дверей. Їх особливість - посилена конструкція, більш міцні, ніж у міжкімнатних або балконних замків, петлі і в цілому фурнітура. Звичайно, з броньованими дверима в під'їзд вони змагатися не можуть, однак вони мають ряд переваг.

Основні плюси металопластикових дверей

До переваг металопластикових дверей можна віднести їх низьки експлуатаційнї особливості. В тому числі:

  • гарний дизайн (завдяки різному забарвленню, наявності прозорих блоків-склопакетів різного розміру в полотні дверей);
  • гарна звукоізоляція (завдяки склопакету чи сендвіч-панелі);
  • відмінна теплоізоляція, так як двері щільно прилягають до рами;
  • простий догляд за дверима.

Не можна не сказати про мінуси. Їх мало, але вони є. Насамперед ці двері не рятують від вандалів. По-друге, без належного догляду (заміна ущільнювачів тощо), регулювання металопластикових дверей мають менший термін експлуатації. В результаті у під'їздах багатоквартирних будинків, де ведеться інтенсивна експлуатація дверей, їх з часом замінюють на металеві. Скільки коштує заміна дверей, можна дізнатися у нашого консультанта. Він відповість на телефонний дзвінок чи через форму звернення на сайті.

Завдяки своїм плюсам та мінусам металопластикові двері більше використовуються при облаштуванні вхідної групи лікарень, шкіл, у дитячих садках, у будинках державних, виробничих будівель. Втім скрізь, де вони знаходяться під наглядом охоронців або співробітників установ, магазинів і т.п.

Ви читаєте цей матеріал на нашому сайті, а значить, вже знаєте, де замовити послуги заміни – контакти вказані на цій сторінці.

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером