Переваги огородження території та домофону на хвіртці

Навіщо потрібно обгороджувати територію та обладнати хвіртку елементом системи домофонії? Це питання спочатку незрозуміле, адже відповідь банальна – щоб нічого не вкрали! Здавалося б, навіщо задаватися цим питанням, відповідь на яке зрозуміла «за замовчуванням»… Проте підстави є – справа в тому, що захист периметра часто буває нетривіальним завданням, і вирішують його за допомогою кількох організаційних методів та інженерних систем безпеки.

Організаційні заходи зрозумілі:

 • патрулювання інспекторами охорони;
 • візуальний контроль охоронцем;
 • використання собак.

Цікавіше та частіше ефективніше захищає територію асортимент систем безпеки. До нього входять:

 • системи охоронного телебачення (CCTV, вони ж системи відеоспостереження);
 • системи периметрального захисту з масою вібраційних, ІЧ датчиків;
 • «великі» системи контролю та управління доступом (СКУД) з турнікетами, картковою системою пропуску, комп'ютерними системами обліку робочого часу або знаходження на підконтрольній території, територіальним розподілом обчислювальних потужностей та баз даних;
 • домофонні системи.

Про останніх йтиметься далі, оскільки вони стали помітно технологічнішими, «оздоблені» новими функціями.

Переваги хвіртки з домофонною системою

Справді, саме так для стороннього ока виглядає «зовні» об'єкт чи територія, доступ на яку надає та захищає домофонна система. Однак далі можна побачити і 10-дюймовий екран відеодомофона, і підключені до нього смарт-телевізори з діагоналлю понад 42 дюйми, і інтерком... І навіть цифрові технології, які базуються на IP.

Традиційні аудіодомофони йдуть у минуле.

 1. Можливості та переваги застосування відеодомофонних систем:
 2. Розвинена система розпізнавання свій-чужий. Встановлюються зчитувачі різних типів (карток, RFID-міток, біометричні, в IP-системах можливе застосування QR-кодів для ідентифікації відвідувача). Бази даних зареєстрованих користувачів не мають обмежень.
 3. Відеодомофони дозволяють підключати додаткове обладнання - камери відеоспостереження, додаткові панелі викликів, виконавчі пристрої у вигляді сирен, шлагбаумів і т.п.
 4. У відеодомофонах реалізовані технології відеоаналітики. Зокрема, детекція руху, оповіщення щодо порушення віртуального кордону.
 5. Відеодомофонія масштабована на пристрої, які можуть бути за сотні кілометрів від об'єктів. Тривожні повідомлення про порушення або визначення знаходження «у кадрі» людини, виклик від гостя, автоматичний запис руху надходять у вигляді push-повідомлень на смартфони та планшети. За допомогою цих пристроїв можна поспілкуватися з гостем, дізнатися мету його візиту, відкрити двері.

Де замовити встановлення хвіртки з домофонною системою? Відповідь така проста – звичайно ж у нас! Досвід інсталяторів, офіційні відносини з постачальником систем домофонії (важливо щодо підтримки гарантії та швидкого ремонту) – одні з аргументів на користь співпраці. Звертайтесь!

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером