Принципи антивандального обладнання

Основний принцип виробництва обладнання для забезпечення безпеки, це можливість безперебійної роботи даного обладнання в різних умовах і режимах (атмосферні опади, вандалостійкість, температурні режими залежно від пори року і т.п.).

Дане обладнання при монтажі встановлюється в важкодоступних місцях. Тоді як бути з обладнанням, яке функціонально призначене для безпосереднього контакту з людиною?

Якщо говорити про домофонах, то найбільшому руйнівному впливу піддається виклична панель, яка зазвичай знаходиться за межами приміщення. Атмосферні опади, пил, потрапляння твердими предметами, спроби не санкціонованого демонтажу — все це може значно скоротити термін служби обладнання. Але антивандальні панелі мають ряд особливостей, що дозволяють знизити ризик виходу їх з ладу, і захистити від подібних впливів:

  • врізний тип монтажу
  • міцний корпус з металу з антикорозійним покриттям, захистом від проникнення вологи і сторонніх предметів
  • захисне скло для об'єктива відеокамери
  • металева копка виклику / клавіатура.

У випадку з зовнішніми відеокамерами маємо точно такі ж проблеми. І навіть встановлені в під'їзді пристрої не застраховані від нанесення шкоди хуліганами або незадоволеними сусідами.

Єдиний вихід-установка антивандальної камери з міцним негорючим корпусом, що володіє високим класом захисту, ударостійким склом і датчиками, що подають сигнали тривоги при несанкціонованому демонтажі.

В цілому всі ці якості і сприяють тривалій експлуатації обладнання по забезпеченню безпеки без будь-яких відновлювальних ремонтів.

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером