Поради щодо забезпечення безпеки багатоквартирного будинку

При забезпеченні безпеки жителів і їх майна в багатоквартирному будинку будь-якому інсталятору і його жителю хочеться забезпечити її максимальний рівень. Інакше буває так, що лише одна система на об'єкті легко «ламається» зловмисниками, і вкладені в неї гроші випаровуються разом з майном і впевненістю в безпеці людей (якщо не гірше).

Тому ми зібрали ряд порад про те, який комплекс перешкод на шляху зловмисників і вандалів встановити у вашій багатоповерхівці, також де можна замовити послуги установки і т.п.

Комплексна безпека багатоповерхівки. Початок

Починати потрібно з оцінки ризиків небажаного і протиправного проникнень в під'їзди і квартири, навмисного псування майна (дверей, стін під'їзду, елементів систем безпеки), загрозу життю і здоров'ю мешканців. Операція не складна, безліч мешканців інших будинків, представників ОСББ (швидше за все і вашого об'єднання мешканців), консультантів і інсталяторів її вже робили. Для прикладу наведемо цей короткий перелік ризиків:

  • проникнення в незахищений під'їзд з метою здійснення актів вандалізму;

  • проникнення сторонніх в квартири мешканців з метою грабежу, вбивств;

  • проникнення з метою викрадення обладнання електрощитових, приладів освітлення в під'їзді, ліфтового обладнання.

Обставини, які грають на стороні зловмисників і вандалів:

  • відсутність замка на двері в під'їзд, або старий кодовий замок (код видно по клавішах, які використовують);

  • відсутність освітлення;

  • жителі впускають будь-яких людей, навіть при наявності системи домофон.

Перелік заходів для захисту багатоповерхівки

Далі ми наведемо перелік стандартних ефективних рішень по забезпеченню безпеки мешканців та майна в багатоквартирному будинку.

Вибираємо надійні металеві двері. Такі двері необхідно ставити на вході в квартири і в під'їзд. Намагайтеся уникати придбання і установки дверей, які виглядають красиво, але зроблені з жерсті. Інакше їх зламають за пару секунд. Як ті двері, яка на фото нижче:

Установка дотягувача для дверей. Це пристрій, який закриє двері, якщо ви забули це зробити. На ринку є маса пристроїв для дверей будь-якого типу. Ми рекомендуємо оснащувати дотягувачем двері в під'їзд. Він буде успішно виконувати наступні функції:

  • автоматичне закриття дверей на електрозамок;

  • забезпечувати комфорт користування дверима;

  • запобігати зайве попадання дощу, снігу, некомфортної зовнішньої температури в під'їзд.

Установка додаткового обладнання (установка надійного домофона). Зазвичай рекомендується в багатоквартирних будинках встановлювати аудіодомофонну систему завдяки її невисокої вартості і простоті експлуатації, надійності. В асортименті нашого магазину хороший вибір елементів цих систем. Так само ми рекомендуємо звернути увагу на мережеві відеодомофонні пристрої. Так, ціна трохи вище, однак функціонал таких пристроїв незрівнянно вищий.

До завдань домофонії входить ідентифікація відвідувачів та можливість дистанційного відкриття дверей в під'їзд. Сучасні відеодомофони можуть також самостійно визначати людей, які прийшли з невідомими цілями до під'їзду, вести фото та відеозапис їх осіб. І це не єдина розумна функція відеодомофонів.

Цікаво? З питаннями та замовленнями (в тому числі і на установку) дзвоніть за телефоном 044 490 7111!

Установка систем відеоспостереження. Камери відеоспостереження повинні «дивитися» на прибудинкову територію, простір перед під'їздами, автостоянки для машин мешканців, територію за огорожею (контролюються люди, які бажають перелізти через паркан, педофіли, ініціатори булінгу дітей, наркомани і торговці наркотиками), на простір всередині під'їздів, входи в технічні ліфтові приміщення, до електрощитових і т.п.). Повинна бути включена функція запису фото і відео по детекції руху в кадрі. Запис повинен вестися на відеореєстратор, а ще краще - в хмарне сховище, куди зловмисникам набагато складніше дістатися.

Потрібна комплексна безпека житла? Телефонуйте 044 490 7111!

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером