Встановлення домофону в лікарнях – ефективний спосіб захисту

Коли розглядається комплекс систем безпеки, призначений для захисту медичних установ, традиційно дивляться сайти з такими системами як відеоспостереження, системи контролю та управління доступом (СКУД), охоронно-пожежна сигналізація (ОПС) тощо.

В основному ці системи сприймаються як пасивні заходи безпеки за рідкісними винятками (в ОПС включається автоматична система пожежогасіння). Домофонні системи також сприймають як частину СКУД, яка спрацьовує на пропуск або блокування доступу відвідувачеві.

Сучасна домофонія – вже не просто пасивна система безпеки, вона обросла активними функціями. Для чого потрібен домофон у лікарні – відповідь на це запитання містить опис можливості активного захисту від непроханих гостей або техногенних аварійних ситуацій.

Переваги домофонної системи

Системи, які пропонуються для встановлення в медустановах, виконують основну функцію – запобігають доступу до приміщень лікарні випадкових людей. Окрім можливості автоматичного проходу за допомогою ключів для домофону (RFID-«таблетки», картки) персоналу установи у службові приміщення та загалом у будівлю (при необхідності), відеодомофон може автоматично реєструвати людей, що проходять повз них, або тих, хто приходив у позаурочний час.

В цілому, як перевагу відеодомофонії можна навести:

  • відеозапис відвідувача і тих, хто проходить повз (спрацьовує детекція руху);
  • можливість встановлення додаткових відеокамер, панелей виклику;
  • відкриття доступу відвідувачам у години прийому;
  • можливість віддаленого керування за допомогою програми на смартфоні;
  • покращення санітарної чистоти у приміщеннях;
  • економія на охоронцях;
  • автоматизація відкриття воріт або шлагбаумів або їх закриття при тривозі;
  • можливість підключення до систем типу розумний будинок для контролю затоплення і т.п.

Визначити, скільки коштує установка домофону, допоможе наш консультант. Зазвичай, це невелика сума, яка не лягає важким тягарем на бюджет лікарні.

Знайти де замовити установку домофону теж легко. Зокрема, замовити монтаж домофонного обладнання, його налаштування та навчання можна у нашій компанії.

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером