«Приватні» ініціативи, такі як паркувальні бар'єри, вони ж блокатори паркування на подвір'ї, сіють розбрат і скандали серед автовласників, які мешкають в одному будинку. Справді, хтось займає та блокує паркомісце, яке у вигляді платежу за прибудинкову територію оплачує весь будинок.
Але застосування шлагбауму не означає тільки вирішення питання між «своїми». Наприклад, у Києві водії змушені залишати свої авто у чужих дворах. Це також призводить до конфліктів. Загалом переваги шлагбауму наочні у вирішенні наступних проблем:
Будемо відвертими, запевнення монтажних організацій у тому, що шлагбаум захистить від проходу пішоходів, та й взагалі сторонніх осіб із невідомою метою, трохи фантастичні.
Ті, хто можуть встановити шлагбаум, заздалегідь попереджають про ряд складнощів. Так, на першому етапі виникає необхідність отримати дозвіл на встановлення цієї конструкції, потім забезпечити подачу електроживлення тощо.
При плануванні монтажу цього пристрою необхідно чітко дотриматись усіх вимог законодавства. Законність огородження прибудинкової території регулюється ст. 12, 42 Земельного кодексу України, ст. 5, 6, 11 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Заборонено перекривати проїзд до територій сусідніх будинків (порушення ст. 41 Конституції України).
Рішення про огородження прибудинкової території приймається на загальних зборах ОСББ (протокол зборів). Потім вибирається виконавець робіт та постачальник обладнання (шлагбауму).
Представник ОСББ зобов'язаний звернутися за дозволом до органу місцевої ради з благоустрою з відповідним пакетом документів. Після отримання дозволу можна проводити монтаж шлагбауму.
Де замовити установку шлагбауму? Цю роботу виконує наша компанія. За підсумками робіт у мешканців буде законне право користування якісним шлагбаумом на в'їзді на прибудинкову територію.
Перелік критеріїв ідеально встановленого шлагбауму:
Є питання або потрібна допомога?
Замовляйте дзвінок консультанта!