Встановлення системи відеоспостереження у заміський будинок

Навіщо та як вибрати відповідну систему відеоспостереження для заміського будинку? Відповідь на першу частину питання не займає багато часу. Вся справа в тому, що цей об'єкт перебуває в зоні особливої ​​уваги кримінальних талантів по ряду причин.

Наводимо їх перелік:

  • віддаленість від відділень поліції, довгий час на приїзд поліцейського патруля;
  • непомітність проникнення на ділянку, до будинку для погляду сусідів;
  • частіше в будинках проживають більш ніж забезпечені люди, отже завжди є чим поживитися;
  • часто у віддаленій місцевості погано працює мобільний зв'язок, мережі інтернет-провайдерів взагалі відсутні, що негативно впливає на стійкість передачі тривожного сигналу від охоронних систем на пульти охоронних компаній, поліції, пожежної служби.

Однак із цим кримінальним інтересом можна і потрібно боротися. Системи охоронного телебачення, особливо з функціями активної протидії незаконним чи небажаним діям, можуть успішно протистояти порушникам. Але для цього їх необхідно встановити!

Що потрібно, щоб встановити відеоспостереження

Насамперед, потрібно правильно поставити завдання – на що будуть «дивитися» відеокамери, який сценарій реагування на порушення, хто і які дії робить при виявленні відеокамерами за допомогою вбудованої відеоаналітики (або засобами аналітики на відеореєстраторі) проникнення «недоброзичливців» на прибудинкову територію та у будинок і т.д.

Наступним кроком буде уточнення технічних параметрів відеопристроїв. Найважливіші з них (для камер відеоспостереження:

  • аналогова чи цифрова (IP);
  • фокусна відстань;
  • роздільна здатність;
  • можливість зберігання відео на вбудованій (змінній) картці пам'яті;
  • наявність вбудованої відеоаналітики (детекція руху, визначення перетину лінії чи площі тощо);
  • дальність ІЧ-підсвічування для роботи у темний час доби.

У випадку з реєстратором важливим є обсяг його диска для зберігання відеозаписів, кількість каналів (скільки камер до нього можна підключити), можливість підключення виконавчих пристроїв (внутрішня або вулична сирена, стробоскоп, блокатор воріт) тощо.

Далі слід пройти етапи встановлення відеоспостереження, починаючи від створення схеми розміщення камер із вказівками кутів огляду та закінчуючи навчанням усіх користувачів. При здачі системи відеоспостереження в експлуатацію важливо, щоб усі необхідні функції були налаштовані та працездатні. Жодних відкладень «на потім».

Що ще потрібно зробити для посилення безпеки заміського будинку

Ми пропонуємо встановити відеодомофон. Крім підключення додаткових камер, як у випадку з моделлю ARNY AVD-1060 2MPX WiFi, відеодомофон дозволить керувати доступом відвідувачів до вашого будинку. Такий домофон дозволяє відкривати двері навіть віддалено за допомогою програми на смартфоні. Це актуально, коли за відсутності господарів необхідно впустити до будинку родичів, дітей, працівників ремонтних служб тощо.

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером