Домофони — ваша безпека у ваших руках

Вперше в Україні у столиці Києві зявилося підприємство, яке якісно і згідно загальноприйнятому стандарту, може убезпечити ваше житло і не тільки його!

Це Київська асоціація домофонних компаній.

Ми не тільки надаємо послуги з встановлення аудіо та відеодомофонів, але і гарантуємо якісне обслуговування цих систем безпеки. Докладніше про нашу діяльність можна дізнатися тут http://doorphone.ua/ua/about-ua/.

На сьогоднішній день в цілях безпеки є нормою установка відео і аудіодомофонів не тільки в багатоквартирних будинках, але і в приватних будинках, офісах та інших приміщеннях. При цьому наші пропозиції новинок в якості відеопристроїв впевнено приходять на зміну застарілим аудіосистемам безпеки.

Господар знає, хто до нього приходив як під час його відсутності, так і під час його присутності в будинку, завдяки монітору, який виводить зображення як на монітор відеодомофона, так і на екран телевізора або на екран смартфона в режимі онлайн або в запису.

В панель виклику відеодомофона вмонтована камера, завдяки якій це спостереження, власне, і відбувається. Вартість такого виду техніки різна. У нас можна знайти як недорогі варіанти, так і пристрої подорожче. Ознайомитися з повним асортиментом нашої продукції можна тут http://doorphone.ua/ua/oborudovanie-ua/videodomofonyi-ua/.

Як відбувається підключення відеодомофона?

Перед виконанням усіх монтажних робіт майстер зазвичай вибирає оптимальне місце розташування викличної панелі відеодомофона і погоджує його з Замовником.

При цьому враховуються всі чинники: технічні умови, інтерєр приміщення, зручне розташування для комфортного використання пристрою.

Установка вбудованої відеокамери відбувається в строго визначеному місці, так як враховується максимальний оглядовий кут камери, який обовязково повинен охоплювати простір біля входу. При цьому виключається можливість попадання прямих сонячних променів або іншого джерела світла, щоб не було ефекту засвітки або «блікування».

На перший погляд установка відеодомофона і всіх його комплектуючих не дуже складна робота. Однак виконувати її все-таки повинен фахівець. Ми не описували всіх подробиць підключення проводів і їх розміщення, а це дуже трудомістке і акуратне заняття. Крім того, майстер по установці виконує не тільки монтажні, але і слюсарські роботи.

Ризик-справа благородна, але не тоді, коли справа стосується безпеки ваших близьких і вашого майна!

Дозвольте професіоналам робити свою роботу!

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером