Перед тим, як планувати контроль прибудинкової території, з'ясовується вступна інформація. Зазвичай, це кілька абзаців тексту про те, де будинок розташований і які його розміри, скільки в ньому квартир і скільки людей у них проживає, скільки автомобілів, і яка площа придатна для організації їхньої стоянки, чи є дитячий майданчик тощо.
Вся ця інформація допомагає не помилитися з такими характеристиками камер, як:
- фокусна відстань об'єктива;
- роздільна здатність;
- наявність та відстань ІЧ-підсвічування для роботи у темний час доби;
- тип і розмір кронштейнів для встановлення камер (раптом необхідне кріплення індивідуальної розробки);
- можливість зберігати відео на вбудовану карту пам'яті;
- наявність та обсяг функцій відеоспостереження (контроль перетину ліній, периметра, детекція руху в кадрі, розпізнавання людей та їх ідентифікація, ідентифікація держномерів транспортних засобів тощо).
Впевнені, після ознайомлення з цією інформацією навіть ті, хто не розуміється на системах відеоспостереження, легко дадуть відповідь на запитання - що дає відеоспостереження у дворах багатоквартирних будинків.
Встановлення відеоспостереження у дворі будинку
Цей процес – остання стадія взяття під контроль відеокамерами прибудинкової території та всіх сервісних, функціональних об'єктів на ній. Переваги встановлення камер на фасаді будівлі практично не обумовлюються, вони й так зрозумілі. Серед них:
- Об'єктив камери знаходиться максимально близько до території, камері легше деталізувати обстановку у світлу та темну пору доби, у будь-яку пору року.
- Крадіям чи вандалам важче підібратися до камери, вкрасти чи пошкодити її. У них занадто мало часу для завершення своїх дій – сучасні камери не тільки вчасно попереджають власників про небезпечну ситуацію, але й мають функції активного захисту – світлозвукова сигналізація, спрацювання підключених шлагбаумів, блокування дверей тощо.
- Для обслуговування камер не потрібно додаткових дозволів на вхід у під'їзд або інших дій – достатньо потрапити на прибудинкову територію.
Рекомендовані місця для відеокамер у дворах – на висоті близько 3 м., у якнайбільше захищених від сторонніх поглядів важкодоступних місцях. До камер не повинні мати доступу ті самі особи, які розписують маркером стіни ліфтів. Бажано, щоб одна камера "бачила" іншу. Для визначення учасників «швидких» подій (кинули камінь у скло, спробували вкрасти дитину з ігрового майданчика) застосовують камери з можливістю запису в 50 кадрів за секунду. Тоді при розкадруванні можна побачити чітке зображення особи правопорушника. Тому важливо камери ставити так, щоб забезпечити захоплення в кадр площі, що цікавить.
Де замовити встановлення відеоспостереження? Звертайтесь до нас!