Вхідні двері - спільна власність мешканців. Чи потрібно платити?

Для всіх знайомий вислів Станіславського: «театр починається з вішалки».., і якщо продовжити в тому дусі, то квартира багатоквартирного будинку починається з підїзду. Буває, що пройти до своєї охайної оселі не так буває райдужно, бо неохайний підїзд (сміття, павутиння, розмальовані стіни, напів темрява) доброму настрою не сприяє.

Все частіше в різних містах нашої країни проводяться акції так приміром: «Чисте серце - чистий підїзд» (Рівне), «Чистий підїзд – чисте місто» (Тернопіль), де мешканці багатоквартирних будинків обєднуються і наводять порядок в своєму під їзді. А тепер і саме головне даної статті, а з чого починається підїзд ? А відповідь проста і актуальна .. З дверей. Бо двері підїзду повинні бути працюючими, відкриватись для всіх мешканців будинку і закритими для сторонніх осіб. В цьому і суть домофонної системи. По статистиці будинки в підїздах яких встановленні домофонні системи з працюючими дверима більш охайні, тепліші і в даних підїздах менше скоюється правопорушень. Висновок - двері повинні за будь якої погоди працювати! А що таке сучасні двері в домофонній системі?


Вхідні двері являють собою конструктивний елемент будинку, який служить для входу та виходу з будинку та складається з дверної коробки та отвору. Щоденно вхідні двері, наприклад 9-ти поверхового будинку, зазнають мінімум 160 відкриттів/закриттів, що створює певне статичне навантаження та обумовлює фізичний знос даного елементу конструкції.

Домофонна система складається з металевих дверей, електромагнітного замка, механізму плавного закриття дверей (дверного дотягувача), пристрою зчитування ключа та керування замком, абонентських пристроїв та іншого обладнання, що функціонально забезпечує безпеку і схоронність житла мешканців, їх майна та майна інших осіб, що знаходиться у будинку.

Чи потребують обслуговування ці елементи?

ТАК, всі ці елементи потрібно регулярно обслуговувати, щоб забезпечити безперебійну роботу всієї домофонної системи.

Що я отримаю, сплативши лише 3 гривні на місяць (36 грн. за рік)?

Протягом року у Вашому під'їзді підтримується робочий стан дверей: обробка проти іржі, ремонт дотягувача, зварювальні роботи, регулювання дверей і т.і.. А також все те що потрібно для підтримки працездатності всієї ВАШОЇ домофонної системи.

Чому я повинен платити, якщо в мене у квартирі немає трубки?

Вхідні двері — це спільна власність мешканців, про яку треба постійно дбати. Тільки обєднавши свої зусилля ми зможемо забезпечити ТЕПЛО та БЕЗПЕКУ в наших під'їздах.

Тому ми вважаємо, 36 гривень на рік – це досить невеликі кошти за те, щоб забезпечити сохранність своєї власності.

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером