Аудіо- або відеодомофон вибрати

Несподіваних дзвінків в двері мало хто чекає. Тим більше — радіє. Пам'ятаєте це відчуття, коли в двері наполегливо стукають або тиснуть кнопку дверного дзвінка, і вам хочеться, щоб візитер був якомога далі від вас. І вашої дитини, коли вона удома сама. Просте і ефективне рішення дистанційного контролю і управління доступом — аудіо- або відеодомофонна система. Але чим відеодомофон відрізняється від аудіодомофона?

Ми спробуємо пояснити різницю між цими пристроями так, щоб муки вибору перетворити в радість! Попередньо будемо вважати, що ви вже знайомі зі схемою домофонних систем (панель виклику, домофон, електрозамок).

Для чого потрібен відеодомофон?

Домофони витісняють потроху з ринку аудіодомофони. Однак і у тих, і у інших на увазі свої переваги. Домофони «беруть» комфортом, шикарним сервісом. Для чого вони потрібні? Найперша відповідь, яка приходить на розум - щоб бачити гостя дистанційно. Вірно? Однак по мірі знайомства з ними відповідей стає все більше. Аудіодомофони — простотою, вартістю, можливістю установки в багатоквартирному будинку.

Який відеодомофон вибрати - непросте питання, відповідь на яке допоможе знайти професіонал. Але корисно знати перелік його можливостей, перш ніж приступити до вибору:

  • відеодомофони бувають аналоговими і цифровими. Цифрові — адресні, тобто до однієї панелі виклику з вбудованою відеокамерою можливо підключити декілька абонентів. Аналогові відеодомофони популярні в приватних будинках;
  • можливість бачити гостя під час виклику;
  • бачити фотографію гостя, який приходив, коли вас не було вдома;
  • підключати кілька камер, і бачити на екрані домофону обстановку біля хвіртки, біля дверей будинку, на задньому дворі, на місці паркування авто;
  • встановити додаток на смартфон і розглянути, впустити відвідувача, не встаючи з дивана;
  • антивандальний захист. Почитати про неї можна в цій статті - "Принципи антивандального обладнання"

Чому аудіодомофони не втрачають популярності

Аудиодомофон як вибрати — саме такий запит в Google вельми популярний. Його зазвичай задають власники багатоквартирних будинків, домовласники житла, де проживають люди похилого віку і т.п. Перерахуємо причини, за якими все ще популярні (і будуть популярні) аудіодомофони:

  • чудова масштабованість аудіодомофона систем;
  • нижча в порівнянні з відеодомофонами вартість;
  • простота експлуатації, з ними легко справляються далекі від технологій і літні люди, слабозорі;
  • висока відмовостійкість.

У заголовку присутній словосполучення «... і недоліки вибору». Хотілося б пояснити — є лише помилковий вибір. Через неправильну попередню інформацію, через зміну в процесі установки вимог і т.п.

Правильно вибрати домофон, без втрат часу і нервів на пошуки і вивчення інформації — значить звернутися до професіоналів.

Плануйте, організовуйте безпеку сім'ї. Телефонуйте!

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером