Аудиодомофон в під'їздах багатоповерхівок: особливості вибору

Коли мешканці багатоквартирних будинків або представники ОСББ збираються самостійно захистити під'їзди і квартири свого будинку, вони вивчають наш асортимент домофонних систем, металевих дверей, електрозамків дуже і дуже уважно.

Практика показує, що переваги аудіодомофона для установки в під'їзді або в квартирі можна вмістити в короткий, але серйозний перелік. Ось він:

 • простота експлуатації (всього кілька кнопок управління, систему легко освоюють навіть літні люди);

 • простота установки і налаштування;

 • висока надійність, відмінна ремонтопридатність;

 • невисока вартість.

Скажімо так, сьогодні конкурентну боротьбу між консьєржками і домофонами виграли другі. Питання, чи потрібен аудіодомофон, стало риторичне.

Які аудіодомофони вибирають

 1. Аудіодомофонні системи не відрізняються складною комплектацією і великим обсягом робіт і налаштувань по підключенню їх в квартири і будинки. Ось перелік елементів і пристроїв системи:

 2. Панель виклику. У багатоквартирних будинках на дверях під'їзду ці панелі оснащені клавіатурою для набору номера квартири або введення коду пропуску. Так само на корпусах деяких моделей розміщені зчитувачі електронних ключів. У деяких випадках зчитувачі встановлюються окремо. Усередині корпусу панелі виклику розміщені динаміки і мікрофони для можливості ведення переговорів. Сучасні панелі підтримують повнодуплексний аудиоканал (можна одночасно говорити і слухати).

 3. Домофонний блок. Найчастіше це підставка для кріплення на стіну і аудіопереговорна трубка. На корпусі підставки або переговорної трубки (в залежності від марки та моделі пристрою) знаходяться механічні кнопки управління і налаштування (гучність виклику або переговорів).

 4. Електромеханічний, електромагнітний замок, засувка. Відкриваються дистанційно від кнопки на домофоні. Можуть працювати із заздалегідь визначеною затримкою.

 5. Блок сполучення. Застосовується, якщо в квартирах стоять домофони різних виробників.

Як працює аудиодомофон

Через панель виклику відвідувач викликає мешканця. За допомогою переговорної трубки відбувається ідентифікація гостя і з'ясування мети його візиту. Потім мешканець приймає рішення про відкриття дверей і дистанційно відкриває замок. Або не відчиняє.

Огляд популярних моделей аудіодомофонів

Такі пристрої ми зібрали в асортименті нашого інтернет-каталогу. Ось їх неповний перелік (за марками):

При необхідності або наявності «модельних» обмежень ми можемо поставити домофон будь-якої інший моделі.

Особливості вибору

При виборі аудіодомофона ми рекомендуємо враховувати наступне:

 • комфорт експлуатації пристрою для дітей, людей похилого віку;

 • необхідність броньованого (антивандальне виконання) корпусу панелі виклику;

 • сумісність вже встановленого обладнання домофон;

 • можливість консультаційної, технічної, гарантійне та післягарантійне підтримки;

 • можливість укладення договору на обслуговування домофону.

Телефонуйте зараз по тел. 044 490-71-11 і дізнавайтеся, де купити аудиодомофон, хто його може встановити і взяти на обслуговування!

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером