Чим відрізняється підключення домофону у приватному будинку від МКД?

Забезпечити безпеку свого житла, отримати можливість дистанціюватися від осіб із кримінальними планами, отримати можливість контролювати вхідну групу бажають однаковою мірою мешканці приватних та багатоквартирних будинків.

Зазвичай такі завдання вирішувалися установкою аудіодомофону. Сьогодні актуальніше, хоч і дещо дорожче, стає встановлення відеодомофону.

Специфіка домофонних систем не в багатстві технологій та широкому асортименті, а в тому, які їх основні відмінності. Для професіоналів домофонія не секрет, фахівці навскідку розкажуть про десятку особливостей тих чи інших моделей цих систем.

Які існують системи домофонії

Кожен власник приватного будинку чи об'єднання мешканців багатоповерхового вирішують, який тип домофонної системи буде в них встановлений. Серед представлених на ринку є два типи:

  • аудіодомофонні системи;
  • відеодомофонні системи.

Їхня відмінність для користувачів полягає в кількості каналів зв'язку. У першому випадку з відвідувачем можна поспілкуватися лише голосом, у другому – окрім голосового зв'язку, можна ще й бачити відвідувача. Відеосистеми можуть ще зберігати відеозапис і фото тих, хто приходив без господарів, хто просто ходив повз і т.п.

Інсталятори знають відмінності набагато глибші. Насамперед, вони розрізняють:

  • аналогові домофонні системи;
  • цифрові (IP) домофонні системи.

Аналог чи цифра

Аналогові системи - найчастіше встановлювалися раніше, популярні були для захисту приватних будинків і сьогодні все ще популярні для встановлення в під'їздах багатоповерхівок. Вони дозволяють легко підключати велику кількість абонентів. Однак вони швидко старіють – вік технології 2-30 років, сьогодні у тренді вже цифрові системи.

Аналогові домофони практично завжди – аудіодомофони. Аналогова відеодомофонія сьогодні здебільшого ставиться лише у багатоповерхівках. Є моделі з WiFi-модулями з можливістю підключення додаткових панелей виклику та відеокамер.

Ми навели види домофонів для заміського будинку. Що ж можна запропонувати мешканцям багатоповерхових житлових будинків?

Для багатоквартирного будинку найкраще придбати систему цифрової відеодмофонії. Вартість обладнання буде дорожчою, але заощадити можна при протягуванні проводів зв'язку поверхами та між ними. У цій системі достатньо одного дроту (вита пара), до якого підключатимуся всі абоненти. Цифрова відеодомофонія має набагато більше функцій і можливостей, ніж аудіодомофонні системи.

Огляд популярних моделей

Домофонія з координатною системою (найчастіше аудіодомофони) - Smart-U (у різних кольорах), Vizit УКП-7м. Домофони чудово виконують свої функції протягом тривалого терміну експлуатації, практично не вимагають обслуговування, у нас завжди є запасні деталі для них, накопичено досвід ремонту та встановлення цих моделей.

В асортименті відеодомофонів варто виділити ARNY AVD-1060 2MPX WiFi (розширений функціонал, у тому числі управління зі смартфона), ARNY AVD-730 2MPX WiFi.

Детальні характеристики доступні на сторінках цих моделей. А ще краще можна з ними ознайомитись, звернувшись за консультаціями до нашого консультанта.

Де замовити установку домофону? Це можна зробити у нас при покупці нового. Наші монтажники зможуть також перевстановити заздалегідь придбаний пристрій контролю та управління доступом до будинку.

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером