Для чого потрібен відеодомофон в квартирі?

Мета встановлення домофону в квартирі - забезпечити зручне управління доступом гостям і членам сім'ї. Квартира - це сімейна фортеця, стіни якої захистять від розбою і навіть натяку на загрозу життю членам родини. Для її захисту є ряд систем безпеки - охоронна, пожежна ... Але ми поговоримо про іншу, не менш важливу - домофонну. Для чого потрібен домофон в квартирі - на цей та інші питання дамо відповіді нижче.

Сучасна домофонія - яка вона?

Відійдемо подалі від тривалих обговорень і оповідань про злегка застаріле обладнання типу аудіодомофона. Складно знайти читача, який би не знав, ні разу не бачив і ні разу не користувався цим пристроєм. Викличні аудіопанелі висять на кожному під'їзді, а трубки біля входу в квартиру у деяких господарів вже навіть вкрилися жовтуватим нальотом від старості пластмаси, з якої вони зроблені.

Давайте витратимо 2 хвилини вашого і нашого часу на більш сучасні пристрої. Домофони та аксесуари до них у вигляді викличних відеопанелей і додаткових камер, датчиків, виконавчих пристроїв.

Сучасність - саме по собі не обов'язкова вимога до стану домофон в квартирі. Це перш за все набір функцій, які реально допомагають захистити вас і ваше житло. Їх раніше не було, але тепер вони з'явилися, і їх перелік - серйозна підстава для того, щоб поміняти застарілу трубку аудіодомофона на відеодомофон. Хай не на флагманський ... хоча чому ні? Доступна для бюджету навіть сім'ї з мінімальним достатком модель відеодомофона ARNY AVD-1060 з підтримкою 2-ухмегапіксельних відеокамер і модулем бездротового зв'язку WiFi. Більш того, працювати з функціями цього пристрою можна і потрібно через додаток на смартфоні!

Ось ми і вказали на реальну модель домофона, функції якої можна описувати як дійсно сучасні.

Другий пункт, який різко відрізняє відеодомофон від аудіобрата - можливість підключення додаткового обладнання. Бездротові відеокамери, додаткові панелі, датчики руху, виконавчі пристрої типу шлагбаумів або обладнання світло-звукової сигналізації! На базі цих можливостей можна сміливо «запилить» зовсім унікальний проект, і зловмисники навіть «прорахувати» його за прикладом стандартної реалізації виклик-відповідь-прохання увійти-відкриття замку не зможуть!

Відеокамери, які контролюють обстановку біля під'їзду, теж дуже знадобляться. Наприклад, камера викличної відеопанелі може розглянути особу лише одного візитера. Але в її сліпій зоні або за візитером може ховатися натовп гопників, які раптом вирішили, що ваша квартира - легка для них здобич. «Погляд» камери з боку допоможе виявити спробу кримінального «прориву».

Третій пункт. У своїй основі взятий з більш дорогої і «навороченной» системи відеоспостереження. Домофон може виявити рух в кадрі. Наприклад, ARNY AVD-1060 робить те на будь-який з 4-х підключених камер (в т.ч. і вбудованої в панель виклику). Запис того, хто переміщався в кадрі під час вашої відсутності вдома, буде доступна до перегляду після вашого повернення. Ви зможете визначити, хто незрозуміло що робив біля ваших дверей в квартиру або біля під'їзду тиждень тому. Контролюйте тек, хто «пробиває» обстановку, ставить будь-які мітки на дверях або дізнається графік присутності господарів будинку.

Аудиодомофон нічого такого не вміє. І вже сам по собі є небезпекою криміногенного характеру. Адже зловмисники бувають технічно грамотні, і прораховують, яке обладнання у вас встановлено і що воно може.

Залишилися питання, для чого потрібен відеодомофон в квартирі?

Телефонуйте!

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером