Домофон - це безпека, чистота і порядок у вашому під'їзді

Мільйон чинників, які об'єднують людей. Родичі, дружба, ВНЗ-школи-роботи, улюблені фільми і страви, любов до дітей і батьків ... Не на останньому місці в цьому світлому переліку - величезне бажання бачити під'їзд свого будинку чистим і безпечним!

І тут виникає питання - як це зробити? Це питання тотожне за змістом з іншим - для чого потрібен домофон?

Як домогтися, щоб під'їзд не відвідували асоціальні люди? Як не допустити появи псевдо-графіті (вони ж навіть графіті не можуть нормальне зробити), незрозумілих зборищ і т.п.? Відповідь проста: коштує недорого, встановлюється швидко, спеціальних знань і умінь при експлуатації не вимагає.

Домофон

Що це? Вже рідко коли виникає це питання, і відповідь лежить на поверхні - пристрій контролю і управління доступом (СКУД). Призначено для організації управління проходом людей на певну територію або в приміщення. Суть його роботи - надання можливості гостю зв'язатися з господарем, після чого за рішенням останнього двері під'їзду відкриваються, або ні.

Перш ніж порекомендуємо, як вибрати домофон, перерахуємо його основні елементи:

 • панель виклику;
 • домофон (центральний пристрій домофонної системи);
 • замикаючий пристрій (електромеханічна замок);
 • ключі (безконтактні карти, брелоки).

Розрізняють аудіо- та відеодомофони. Тому панелі виклику аудіодомофонів оснащені кнопками виклику, мікрофоном і динаміком для спілкування з абонентом, а відеодомофони - ще й відеокамерою. Центральний абонентський пристрій оснащено так само динаміком і мікрофоном на корпусі або телефонною трубкою, кнопкою відкриття замку. На корпусі відеодомофона розміщений екран, на якому чітко видно відвідувача.

Всі елементи домофонної системи можуть бути від різних виробників. Популярні (Відеодомофони) Commax, ARNY і ін.

Який домофон вибрати - залежить від того, на якому об'єкті він буде розміщений:

 • багатоквартирний будинок;
 • приватний будинок;
 • офіс;
 • дитячий садок і ін.

Звичайно ж є і «просунуті» моделі цих пристроїв, з «наворотами»! Вбудована карта пам'яті для зберігання фото відвідувачів, датчики руху для активації відеокамери в панелі виклику, бездротове з'єднання всіх елементів, попередження (з фото) про візитера на смартфон та й в цілому управління системою зі смартфона, інші «пряники».

Як вибрати домофон?

Рекомендуємо 2 шляхи:

 1. Звернутися до професіонала. Шлях позбавлення від нервових витрат, витрат часу на вивчення «теми», розробку конфігурації домофонної системи і т.д .;
 2. Спроектувати і встановити домофонну систему самому.

Порядок вибору домофона в другому випадку:

 • відповідальне прийняття індивідуального або колективного рішення про встановлення домофона. Приклад, як ефективно домогтися рішення від всіх мешканців (завжди є ті, хто принципово проти) - тут (Як умовити сусідів встановити домофон з новими дверима в під'їзді?)
 • визначення кількості клієнтів;
 • визначення «якості» абонентів - людям похилого віку складно освоювати інновації, діти ж люблять запустити ручки і очки в налаштування складних апаратно-програмних систем;
 • вирішити, чи достатньо тільки аудіозв'язку з гостем або варто звернути увагу на відеодомофони;
 • якщо віддаєте перевагу відеозв'язку, то зверніть увагу на технічні характеристики – розподільча здатність відеокамери на панелі, розподільча здатність і розмір монітора на домофоні;
 • визначення бюджету відповідно цінових пропозицій на ринку;
 • виключення невідповідних моделей методом оцінки співвідношення вартість/функціонал (принцип розумної достатності ніхто не відміняв!);
 • вибір постачальника і того, хто буде встановлювати домофон. Оцінка надійності, кількості наданих послуг з гарантійного і післягарантійного ремонту, вартість річного обслуговування і т.п.

Домофон - надійна, практично безвідмовна система навіть в складних експлуатаційних умовах з сильним людським фактором. Його установка - дієвий засіб боротьби за безпеку, чистоту в під'їзді. І ефективний захист від проникнення чужих.

За більш детальною інформацією та за допомогою у виборі і установці домофона звертайтеся до наших фахівців.

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером