Як і навіщо оновлювати домофонну систему в багатоквартирному будинку

Системи контролю і управління доступом, які вже послужили тривалий час, звичайно ж при належному догляді прослужать ще довго. Однак з плином часу є сенс їх поновлення. Як і навіщо – розповімо далі.

Погодьтеся, складно сьогодні знайти багатоквартирний будинок, двері в під'їзд у якого не оснащені панеллю виклику і зчитувачем ключів доступу домофонної системи. І практично в кожній квартирі ви обов'язково побачите або переговорну трубку, або дещо новіше – сенсорний екран сучасного відеодомофона.

Системи контролю і управління доступом, які вже послужили тривалий час, звичайно ж при належному догляді прослужать ще довго. Однак з плином часу є сенс їх поновлення. Як і навіщо – розповімо далі.

Тенденції встановлення домофону в під'їзді багатоповерхівки

Підключення багатоквартирного будинку до домофонів здійснюється з ініціативи мешканців. Зрозуміло, що в наші завдання входить їх інформування про перевірені, надійні пристрої, і про новинки (до речі, теж перевірені не на одному об'єкті). Наприклад, ОСББ та керуючі багатоквартирними будинками досить технічно «підковані», і замовляють «на виріст» не аудіо, а вже відеопанелі виклику. Наприклад, «хіт сезону» – відеопанель ARNY AVP-05.

Чому ми рекомендуємо купити панель виклику з вбудованою відеокамерою? Тому що одні мешканці встановлюють собі в квартирі традиційні аудіопереговорні трубки, а хтось хоче скористатися подвійним захистом і встановлює відеодомофон, який буде брати зображення гостя або обстановки перед дверима від цієї панелі. Таких клієнтів все більше, і сприяє цьому дуже прийнятна ціна. Наприклад, на мережевий відеодомофон ARNY AVD-730 2MPX WiFi.

Так що тенденцією домофонії в багатоквартирних будинках є:

  1. установка або заміна аудіо панелі виклику на відеопанель.

  2. збільшення кількості установок (або замін аудіотрубок) на відеодомофони.

Коротенько це можна назвати оновленням домофонної системи в багатоквартирному будинку. Про оновлення моделей пристроїв аудіодомофона ми не ведемо розмову, оскільки такі випадки досить рідкісні. Відбуваються вони тоді, коли з-за дій вандалів просто необхідно замінити панель виклику.

Вигода від поновлення домофонії

Все просто:

  • перехід на більш ефективну систему безпеки (в 2 і більше разів, тому що додається відеоканал верифікації гостя, плюс додаються можливості відеоаналітики, масштабованість підконтрольної зони);

  • росте імідж;

  • з'являється можливість підключення датчиків інших систем безпеки (тривожні датчики охоронно-пожежної сигналізації, датчики протікання води і т.п.);

  • з'являється можливість підключення виконавчих пристроїв (шлагбауми, замки і т.п.);

  • спрощується експлуатація домофона (hands free, сенсорні клавіші, зміна мелодій і ін.);

  • можливо управляти електрозамком віддалено, не з квартири (через додаток для смартфона);

  • простота налаштувань дозволяє самостійно змінювати конфігурацію роботи системи «під себе».

З детальною інформацією по відеодомофони, відео панелі виклику, новинки домофонії ви можете ознайомитисятут, або зателефонувавши за тел. 044 490 7111.

Увага! У разі виникнення питань щодо роботи наших фахівців для їх оперативного вирішення працює фахівець з контролю якості. Поспілкуватися з ним можна по тел. 067 469 1161.

Є питання або потрібна допомога?

Замовляйте дзвінок консультанта!

Дякуємо, запит відправлений. Ми скоро зв'яжемося з вами!
Чат с менеджером